Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan aki menstrualt...

Volt olyan aki menstrualt terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Es ha igen akkor Meddig, milyen jellegű volt?

2016. jún. 10. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:

szia ! Igen nekem meg volt még az első...

Ciklus végén mensi előtti napok egyik együttlétéből fogant meg a babánk, a mensim megjött két nap késéssel, de kb. a harmada volt, nem volt darabos, vízszerű volt... és elég volt a tisztasági betét is. és nem volt erős mensis görcs , csak úgy éreztem a hasam.. (normál esetben első nap 2 fájdalom csillapítot be szoktam venni annyira fáj.... ez most nem volt (első nap erősebb volt mennyiségre, utána már csak pecsételéses valami) mensi elmúlta után mivel fájt a cicim, és egésznap émelyegtem nem tudtam enni... vettem egy tesztet és halvány de egyértelmű pozitiv volt. Jah mensi előtt is ellöttem egyet, az teljesen negativ.

2016. jún. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok


ja és utána mondtam a dokinak ... persze megvizsgált, hogy nem esetleg hematoma vagy valami .... illetve mivel teljesen elmúlt mikor már dokihoz mentem , így nem is adott semmi gyógyszert ....

azóta nem is volt vérzés


Miért te is úgy érzed hogy megjött ugyan de más milyen ???

2016. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem normál időben megjött háromszor, közben terhes voltam. Terveztük a babát, és hánytam, ezert csináltam tesztet és pozitív lett. Gyógyszert-hormonpótlást kaptam. A második trimeszterben már nem volt ilyen. Egészséges lányom született.
2016. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Igen.


Rosszullétek, mellfeszülés és egy hete késő menstruáció miatt teszteltem pozitívat. Aztán egy hét múlva brutálisan megjött, kb. 5 napig véreztem, görcs nem volt egyáltalán, csak bő élénkpiros vérzés. Már bejelentkeztem a dokihoz korábban, és totál elkönyveltem, hogy csendben elvetéltem. :( Aztán pont vége lett, mire mentem orvoshoz, aki megállapította, hogy 7 hetes terhes vagyok. :-O :)

Utána már nem véreztem egyáltalán, viszonylag problémamentes terhességem volt, a 41. héten indították be a szülést, majd komplikációk miatt császármetszéssel hoztam a világra a kisfiamat.

2016. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Néztétek kozbe a reggeli homersekleteteke? Az magas volt a szokottnál vagy lecsökkent? Csak kíváncsiságból kérdezem.
2016. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok.

Én hőt sosem mértem, viszont a "mensi" után megmaradt cici fájdalom, émelygés mellett pont az tünt fel, hogy érzek ilyen belső forróságot, mintha hőemelkedésem lenne, párom is nézte és azt mondta mérjem meg a lázam. hát 37,1 volt, vagyis 36.8- 37.1 között mozog azóta mindennap. De nem vagyok beteg nem vagyok megfázva semmi. Csak a hőm magasabb az amúgy átlagos 36.3-36.5 -nél.

2016. jún. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!