Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki még menstruált az első...

Aki még menstruált az első hónapban terhesség alatt, az hogy zajlott le?

Figyelt kérdés

nekem 27-én jött meg, akkor viszonylag erős volt, de nem annyira mint amennyire szokott! csak viszonyításképp leírom, hogy mire gondolok: 2 nap mensim alatt egy doboz+pár darab ob super plus tampont fogyasztok el, most a fele ment el kb, és az sem kellett volna, mert megszokás alapján cseréltem, de volt,ami még maradhatott volna! szóval kedden jött meg, és még mindig vérzek! nem kell tampon 3 napja, de ha pisilek, fürdök még mindig piros, friss vér távozik! néha az alsóneműn is látok!

szerintetek gondoljak terhességre és csináljak egy tesztet? ovum 13-14én volt!


2014. máj. 31. 09:20
 1/2 A kérdező kommentje:
nem szokott ilyen lenni, ha már nem teszek fel tampont,akkor nem kell, semmi vér nem távozik belőlem! csak azért írtam, mert ilyen még tényleg nem volt! 11éve menstruálok, ismerem a testem, ez most fura! 7. hónapja próbálkozunk!
2014. máj. 31. 09:22
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ez leírás alapján még mindig rengeteg vérnek tűnik ahhoz, hogy megforduljon a fejemben a terhesség gyanúja!


Egyébként semmit nem jelent, hogy X éve hogy menstruálsz, mert bármikor változhat. Én például 18 év alatt soha nem barnáztam, mindig élénk pirosan jött meg. Erre nemrégiben 1 nap barnázással indult, csak másnap lett meg rendesen. Mennyiségre pedig... bőven elég lett volna egyetlen egy betét naponta (ha nem cseréltem volna higiéniai okokból gyakrabban), épp hogy csak összekoszoltam, még se volt baba.


De persze egy teszt nem egy vagyon, nyugodtan ellőhetsz egyet, hogy megbizonyosodj.

2014. máj. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!