Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez száradási csík csak?

Ez száradási csík csak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2016. jún. 10. 11:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mintha lenne ott valami. Ismételd meg 2 nap mulva, akkor már biztosabban lehet majd látni.
2016. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Vilcsianyuja ***** válasza:
Szerintem ez nem száradási, bár a negatívon semmit nem látok, az eredetin lehet látni, nem csak a szélső vékony piros sávot, hanem nagyon halványan az egész csíkot is. Szóval ez gyanús. Most még nem mondanám pozitívnak, de esélyes, hogy pár nap múlva már pozitívat tesztelsz.
2016. jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
én nem látok második csíkot egyáltalán.
2016. jún. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Nemnem. Ez egy pozitív teszt. Nekem is ugyanilyen volt :))) Gratulálok!
2016. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem van esely ra h pozitiv mert negativban latszik. Szurke nem latszòdna.:)
2016. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szombaton megjött de majdnem mindig émelygek, szerintetek lőjjek el mégegy tesztet? Nem tudom mi a baj.
2016. jún. 13. 14:07
 7/15 anonim ***** válasza:

A száradási csík , mint ahogy a nevében bennem van, száradás után kezdődik el látszani.

Te mennyi idő mulva észlelted ezt a halvány csíkot ?

Mert a száradási csík az rögtön nem látszik... csak olyan 10-15 perc elteltével.


én a helyedben mindenképp tesztelnék még... mondjuk 2 nap mulva !

2016. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha megjött, akkor felesleges tesztelni. A száradási csík azért jelent meg, mert ahogy rá is van írva a dobozra, csak pár percig mutatja a teszt a helyes eredményt, utána simán megjelenhet egy ilyen száradási csík, ami félrevezető lehet. Nagyon ritka az, akinek menzesze van terhesen és a lefolyása is nagyon más szokott lenni. Szóval, bocs, de szerintem ez a hónap bukó, de nem baj, mert nemsokára itt van a következő esély.
2016. jún. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én mindenképp tesztelnék még egyet.
2016. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen volt frissen

2016. jún. 13. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!