Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba v. mensi jelzés volt?

Baba v. mensi jelzés volt?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel észleletem barnás folyást. Aztán kicsit később ellenőrzés céljából újra néztem, akkor kicsi, alig észlelhető vérzés volt. Egész hajnalban wc-re jártam, h figyeljek. De többet semmi. De nem volt előjel:has fájás, fejfájás, ami jellemző rám.

Babát szeretnénk, de sajnos mióta a gyógyszert letettem nem volt mensim. Ill. 2szer gyógyszerrel. Az endokrinológus eredményéremég várok. Márc. 7én ment el a mensi, ami norcolut segítségével volt. Tegnap volt a 35ik nap azóta. Vajon ez mire adott jelzést?


2010. ápr. 12. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baba. Meg fog jönni, vagy hormonális problémát jelez. :(
2010. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem is menzi inkább:(Nekem amikor legutóbb megjött kicsi barnás véres-folyásom volt azt hittem beágyazódás de utána sajna megjött rendesen:(És nekem is 10 nap késéssel jött meg rendesen vagyis 35-38napra.
2010. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

majd megírod mi lett?mert én 2008-ban így jártam.Nem volt mensim,cisztáim voltak mindig.Aztán augusztusban kaptam norcolutot,az meghozta a mensit,szeptemberben semmi,október elején barnáztam,és +at teszteltem.Azóta egy gyönyörű kislány anyukája vagyok.

2010. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik!

Priviben megírom neked a történetem ha gondolod. De nekem nincs cisztám szerencsére.

2010. ápr. 13. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!