Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Augusztusban született születe...

Augusztusban született születendő babátokat miben hoztátok hoznátok haza?

Figyelt kérdés
Vékonyan öltöztetve vagy vastagabban hosszú újú vagy rövid újjú

2016. jún. 10. 22:37
 1/10 Bella169 ***** válasza:
100%

Tavaly augusztusban született a lányom.

Rövid ujjú bodyba és vékonyabb hosszú ujjú rugiban, egy vékony kis sapkában és egy vékony pléddel betakarva hoztuk haza.

2016. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig azt mondta a védőnő, hogy úgy öltöztessem a pici babám, ahogy én is jól érzem magam + egy réteg. Tehát ha nagy a kánikula és megsülsz, akkor elég egy rövid ujjú kis body és vékony pléd rá, figyelembe kell venni, hogy árnyékban azért hűvösebb van, ha autóval viszed, akkor huzat ne érje, légkondi ne menjen, de legyen levegő.
2016. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2014 augusztusban született, picit hűvösebb,enyhén esős nap volt, rövidujjú body-ban, rajta hosszú ujjú pamut rugi, pamut sapka, kispléd.
2016. jún. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tavaly augusztus végén szültem, rövidujjú body zokni textil pelussal betakarva. De tőlünk amúgy is 5 perc autóval a kórház.
2016. jún. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és valöban általában plusz egy réteget szoktak a babára adni magadhoz képest :)
2016. jún. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindkét lányom július végén született. A nagyobbat kb. 35 fokban vittük haza, a kisebbet kb. 20 fokban. Kánikulában elég egy body zoknival, vagy egy vékony rugi body nélkül, rá vékony takaró. Augusztusban annyival könnyebb eltalálni, mert kint és bent kb. ugyanaz a hőmérséklet, ezért kb. ugyanannyi ruha kell a gyerekre, mint a kórházban, plusz egy vékony takaró (esetleg textilpelenka) rá a légmozgás miatt.
2016. jún. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Első babánk lesz köszönöm a válaszokat :)
2016. jún. 11. 07:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Tavaly a 40 fokos hőséget lehűtő hidegfrontban szültem, mire kiengedtek 5 nap múlva, épp kezdett visszamelegedni, olyan 20-23 fok volt, napon meleg, de a szél még hűvős.


Rövid u. body, pamut rugi, cérnasapka, közepes takaró.


Majd meglátod, de ne a naptárat nézd, hanem az aktuális időjárást! Egyébként a csecsemősök segítenek, én is megkérdeztem, hogy szerintük oké ennyi vagy sem.

2016. jún. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó :)
2016. jún. 11. 09:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a kánikula közepén jöttünk ki! Vékony de hosszú body. vékony naci, sapi, zokni, textil pelussal betakartam, mert a folyosón hűvösebb volt, meg a kórház előtt is (sok a fa és a szél is fújt) A kocsiban persze kitakartam :)
2016. jún. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!