Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok egy 6 hónaposan...

Tapasztalatok egy 6 hónaposan repülni? Augusztusban haza szeretnénk repülni mo-ra, a jegyek megvannak. Mondta a gyerekorvos, hogy a lényeg nyeljen a füldugulás miatt.

Figyelt kérdés
Félek hogy végéig sirja az utat 1ora az út,üvegből nem akar inni még csak szopik de addigra szeretném már hogy mást egyen meg igyon az anyatejen kivűl,vlaki valamit tud erről irni?tapasztalatok vagy ötletek
2012. jún. 19. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Én már kétszer repültem a most 14 hós fiammal. Az első alkalommal 5 hónapos volt az odaútnál és 6 hós a vissza útnál. Semmi probléma, semmi sírás, nyöszörgés, semmi. Nagyon jó baba volt. Ha szoptatsz akkor az szuper, mert azzal tutira meg tudod nyugtatni. Ha nem, akkor legyen nálad előre kimért adagban tápszer és a légikísérőktől tudsz meleg vizet kérni. A második utazás már egy kicsit kellemetlenebb volt, mert akkor kezdett el éppen mászni, pontosabban odafele még csak a próbálkozás szintjén volt, visszafelé viszont már szépen mászott és akart is menni. Ekkor volt 9 hónapos. NEm sírt, viszont egyfolytában kísérgetni kellett mindenhova, mert nem bírt megülni a popóján - amit meg is értek. Egyébként nálam volt nyugtató kúp (homeopátiás), ha nagy gáz lenne, de nem kellett.

Szerintem az út alatt ne erőltesd a másfajta kaját, ha anyatejes akkor ráérsz 6 hónaposan hozzátáplálni, úgyhogy nem is fog sokat és sok félét enni a szilárd ételből.

2012. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felszálláskor meg leszálláskor a rossz, mert akkor dugul be a füle. Ha ilyenkor megszoptatod, akkor nyelni fog és nem fogja megérezni.
2012. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bugaboo ***** válasza:
Én 10 hónapos ikerlányaimmal repültem. Sokkal kényelmesebb mint az autó! Semmi gond nem volt, fel és leszálláskor férjemmel itattuk őket. Egyiket ő, másikat én.
2012. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor az én kislányom 6hónapos volt 2szer 3órát repültünk vele, semmi gond nem volt. Én is csak szoptattam még akkor, neki nem volt füldugulása (legalábbis nem jelezte) végig mosolygott fel és leszállásoknál is.

Nyugi ne aggódj emiatt, ha esetleg tényleg bedugulna a fülecskéje akkor szoptasd meg szépen és így majd megnyugszik.

2012. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a välaszokat én is igy vagyok vele hogy szoptatom akkor majd páromnak nem nagyon tetszik mert hgy annyi ember elött de engem nem érdekel majd legfejlebb textil pelussal takarom magam ;) remélem nálunk sem lesz gond !
2012. jún. 19. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!