Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1-2 napja késik. Tegnap...

1-2 napja késik. Tegnap halvány ugyan de rózsaszín 2. csíkos tesztem lett. Ma halványabb a 2. vonal mint tegnap. Ezt nevezik kémiai terhességnek?

Figyelt kérdés

Még sohasem volt ilyen pozitív szerű tesztem,bevallom jó érzés volt ránézni. Többször használtam már tesztet,de még mindíg csak hómező volt.


Közben iszonyú feszült vagyok,de a vérnyomásom meg 100/98 (120/80 körül szokott lenni).

Mellem mindíg feszül menzesz előtt,most semmi..

Csak ez a hol sírnék hol ordítanék. Minden idegesít. Vagy mindenen sírok.


Gondolom halványodó teszttel nincs baba,de ilyen esetben mikor jön meg a menstruációm?


A teszteket reggel végeztem és este 6 után már egyiknél sem ittam és este 10kor pisiltem utoljára. (Tehát éjszaka nem)


Nincs képem a tesztről,reggel mérgemben még a tegnapit is kidobtam.


2016. jún. 11. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem, ezt terhességnek nevezik. A menstruáció várhatóan szülést követően kb hat héttel jön meg, de akár egy évig is kitolódhat az első.
2016. jún. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De jó is lenne,de a tesztem halványodik.
2016. jún. 11. 12:24
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Mikor ertik meg vegre az emberek h a pozitiv az pozitiv mindegy mennyire. Mert teszttol is fugg. Meg mikor tesztelsz. Mennyire koncentralt a vizelet. A terhessegi teszt azt mutatja VAN.E terhesseg ennyi. Nem kell tovabb ragozni meg minden egyes nap tesztelnI!!
2016. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nyílván kell. Pozitív teszt lehet cisztától,magas lh hormontól. Ha erősödik terhesség. Tehát ezt kár megérteni mert nem úgy van ahogy írod és ezzel nap mint nap szembesülök itt gyakon.
2016. jún. 11. 12:40
 5/15 A kérdező kommentje:
Simán lehet hogy tegnapra kitolódott az ovum és azért volt pozi. Orvosi lapot olvassgass és meglátod hogy van ilyen.
2016. jún. 11. 12:43
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kár rögtön "temetni" eleven 2 naponta érdemes tesztelni mert úgy duplázódik a hcg, de a legjobb 4 nap után ugyan olyan tesztel akkor igazán látványos már. Ha nem akar beágyazódni rendesen vagy osztódni akár mit csinálsz nem marad meg hiába tesztelsz naponta sajnos....

kicsi türelem! Baba mellé is jól fog majd jönni :)

drukkolok!!

2016. jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h kémiai terhesség,lehet hogy nem. Mindenesetre halvány pozi tesztet ismételni kell.
2016. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Te mirol beszelsz???? Cisztatol?? Magas Lh hormontol??? Te jo eg. Ezeket komolyan elhiszed? 4 eve elek cisztâkkal es EGYSZER SEM okoztak pozitivat.... mikor az lett az baba volt. Az orvos ki is nevetett MAJDNEM mikor meg Kerdeztem azt amit Te gondolsz.( ez tavaly volt ) azt mondta râk eseten fordulhat elo es terhessegnel. Minden mas maximalisan kivan zarva!
2016. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Oke h ha halvany akkor meg egy teszt nem art ket nap mulva. De szerintem ha valaki bzonytalan forduljon orvoshoz es ajanlhat vitaminokat.:) ha nem maradna most meg mindenkepp menj orvoshoz. Kapsz tanacsokat mit szedj, annak erdekeben h legkozelebb veletek maradjon a kicsi.. de ne olvasgass hulyesegeket!
2016. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok .. Tegnap elott halvány rózsaszín ma alig látom csak ha nagyon meresztem a szemem ... Megfogadtam egy hét mulva csinálok csak egy jobb teszttel . En orvoshoz jelenleg nem tudok még menni .
2016. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!