Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha reggel volt egy halvany...

Ha reggel volt egy halvany pozi tesztem, szemmel lathato nagyon halvany rozsaszin csikkal de 5 perc utan eltunt, akkor megismetelhetem delutan? Erosebben mutatná?

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 08:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem várd meg a holnap reggelt,koncentrált vizeletböl sokkal pontosabb eredményt kapsz mint a délutánibol.
2015. dec. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 mandiga ***** válasza:

Milyen teszt volt? Mikorra nem várod? Hányadik dpo-n vagy?

A pozi nem tűnik el, lehet a teszt hibás?

Ha már késik akkor ismételd meg délután nyugodtan, viszont ha még nem késik akkor inkább reggeliből. Az is számít milyen érzékeny a teszt.

2015. dec. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
One step 10-es volt. 13.dpon jarok. De a halvany pozitiv eltunhet nem? Tenyleg halvanyan latszodott es nem meselem be,mert teszteltem mar parszor ,meg nem lattam ilyet. Akkor delutan nem tesztelek. De reggelre mar mutatnia kellenne erosebben?
2015. dec. 9. 08:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy értelmes tesztet, facelle vagy x-epil tesztet és holnap reggel csináld meg.
2015. dec. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké! Veszek másfajtát igazad van! A facelle tesztről sok jót olvastam már!
2015. dec. 9. 09:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem épp a facelle lett halvány pozitív és minden más (clearblue,corax,one step) negatív, viszont nem volt baba.
2015. dec. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na egyre jobb.. ;)
2015. dec. 9. 12:09
 8/10 anonim ***** válasza:
2 tesztje van a rossmannak, én a 400 forintosra gondoltam, engem sose csapott be. A másikról hallottam jót is rosszat is. Te melyikre gondoltál akinek fals pozitívat mutatott?
2015. dec. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy nappal nem várt előtt reggel negatív(nak látszó) vaterás one step,valamiért csináltam egyet délután is,ami extra halvány volt!! Másnap reggel szintén nagyon halvány one step,majd a késés napján még mindig halvány volt. Nem tudom,hogy most 10 nap késésnél mennyire erősen mutatná a kis petezsákomat?! 😁
2015. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mandiga ***** válasza:

One Stepről sokat olvastam mindig csak halványan mutatja a pozit, sosem lesz erős csík.

Próbálj meg másik tesztet, már ki kell, hogy mutassa.

Amúgy a pozinak nem szabadna eltűnnie. Nekem is volt halvány pozi tesztem ebből a fajtából és nem tűnt el a második csík, viszont pontosan megjött.

2015. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!