Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális vagyok, ha egy...

Normális vagyok, ha egy barátnőmet meg tudnám ütni amiatt, hogy nyafog, mert első hónapban nem jött össze nekik a baba?

Figyelt kérdés
A férjemmel már 2 éve próbálkozunk, endos vagyok. Már volt két korai vetélésem is és ezt a barátnőm is tudja. Hisztis lennék szerintetek? Gonosznak érzem magam emiatt, de nagyon rosszul esett.
2010. ápr. 12. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, pontosan, hogyan adta elő. ha nagyon beleéli magát, akkor már az első alkalommal is elkeseredhet. de másik részről lehetne tapintatosabb az irányodba és egy kicsit magába fojthatná az érzéseid, hogy ne keserítsen el téged.
2010. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon bús volt, lógatta az orrát....:(
2010. ápr. 12. 15:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tapintatlan tőle, hogy hogy éppen Neked panaszkodik (bár az ő csalódottságát is megértem), mert nem lehet összehasonlítani azzal, amin Te mész át.

Ha fontos nektek a barátságotok, akkor várd meg, amíg elmúlik a "pofozhatnékod", és nyugodt helyzetben mondd el neki, hogy Neked ez milyen rosszul esett, de ne őt hibáztasd, csak mondd el, hogy Te mit éreztél, amikor elmesélte.

Kívánom, hogy mindketten hamarosan átéljétek a csodát!

2010. ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, már tényleg jó lenne.
2010. ápr. 12. 15:38
 5/9 anonim ***** válasza:
de az is könnyen lehet, hogy ennyire fáj neki, hogy nem sikerült. (te is tudod, milyen) és hiába akarja, nem tudja leplezni a fájdalmát. annyit írtál, hogy szomorú volt. mert pl. én is olyan valaki vagyok, ha szomorú vagyok, azt nem tudom titkolni, mindenki látja rajtam, hogy valami nincs rendben
2010. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha a barátnődről van szó akkor ti nem is vagytok igazi barátnők. Mi is régóta próbálkozunk és az én barátnőim mikor nem jött össze támogattak. Nemrég óta próbálkoznak és én is ugyan úgy támogattam a kudarcos hónapokban. Két hónap különbséggel estünk teherbe és nagyon örültünk egymásnak, hogy sikerült. Szóval ha megtudnád ütni akkor önző vagy amit ő nem érdemel meg. Inkább támogasd, mert később még verseny lesz a babaprojectből..
2010. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem csak neked, másnak is rosszul esik, ha nem jön a babája.Mindegy,hogy csak 1 hónapja, és mindegy, ha 2 éve próbálkoznak.Főleg a nők többsége az első hónapba éli bele magát.Legalábbis én így voltam.Biztosra tudtam,h. nekem rögtön sikerül, vettem egy csomó tesztet, aztán mégsem sikerült.Értsd meg őt is.Ő már nem lehet maga alatt, mert neked nem tetszik?Előbb utóbb ha ilyen vagy, elveszíted a barátnődet.
2010. ápr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem,aki régóta nem tud teherbe esni miért érzi azt hogy joga van szomorúnak lenni,mindenki más meg fogja be a száját,akkoris ha jön a babája,akkor is ha nem? Ez annyira tahóság szerintem. Gondolom te is szontyolodtál már el két év alatt,és nemhiszem hogy fel akart pofozni a barátnőd,inkbáb támogatott téged..már ha igazi barátnők vagytok. Ez annyira jellemző a nőkre ,még ebben is rivalizálni kell és irigykedni..még barátok közt is..szép
2010. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi több mint 1 éve próbálkozunk. Reménykedek hónapról hónapra, de soha olyan csalódást nem éreztem ez idő alatt mint az elsőben. Én is pozitívan álltam hozzá,és szentül hittem, hogy nekünk elsőre össze jön. Én nagyon örülnék, ha lenne egy olyan barátnőm aki szintén babát szeretne, és legalább kibeszélgethetnénk tapasztalataink, és a csalódások után vigaszt tudnánk egymásnak nyújtani.

Semmi jelentősége ebben, hogy 1 hónap vagy 2 év...

Nem akarlak megbántani!

2010. ápr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!