Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az együttlét után 10 nappal a...

Az együttlét után 10 nappal a vervetel már kimutatta volna a terhességet?

Figyelt kérdés
Egyéb okból csináltak vér- és vizelettesztet is, mindkettő negatív lett, de azt tudom hogy a vizeletteszt meg nem feltétlen mutatta volna ki de mi a helyzet a vérrel? Az utolsó együttlét a 30. napon volt de gyakran van olyantajt peteeresem. Viszont 30 nappal számolva már 26 napja késik. Tényleg olyan biztos az a vervetel vagy van remény és vegyek tesztet?
2016. jún. 12. 21:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem is 10 nap hanem 8.
2016. jún. 12. 21:56
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Addigra nem is alakul kI a (feltételezett) terhessèg.

14nap a beagyazodas.

2016. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Különösen nem egy egyèb okból csinált vèrvètel, ahol nem is nèzik a terhesség tènyèt.
2016. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Néztek HCG-t de akkor meg nem felteteleztem terhességet mert annyi késés máskor is elofordul ha későn van peteeresem.

Akkor veszek egy tesztet azt hiszem :) Gyanúsan sokat eszem...

2016. jún. 12. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobb étvágy nem tünet, erre ne alapozz. Ettől függetlenül vegyél egy tesztet.
2016. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mivel továbbra se jött meg pedig azt hittem fog, csináltam tesztet. Rettenetesen halvány pozitív. Szerintem csak terhes voltam. Szerintetek is nagyon erősnek kéne lennie mindenképp??? X-epil, reggeli pisi bár éjjel sokat ittam. Persze ismetlek majd, de... :(
2016. jún. 21. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!