Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire utalhat a hőgörbém? Pár...

Mire utalhat a hőgörbém? Pár hete elkezdtem mérni a hőmet, mert már szeretnénk babát, de nem igazán akar összejönni.

Figyelt kérdés

A görbém alapján valószínűleg azért, mert nincsen peteérésem. A múlt hónapban nagyon elhúzódott a vérzésem, vagyis a rendes vérzés előtt és után is pár napig pecsételgettem. Ennek sem tudom mi lehet az oka. Jövő hétfőre tudott csak a doki időpontot adni sajnos. :( Várom a véleményeteket illetve, hogy ilyen esetben mit lehet tenni?! (Mit egyek, mit ne egyek, illetve mi segítené elő a pé-t és a mielőbbi babát. )


Előre is köszi a válaszokat!


A görbém:

[link]


2016. jún. 13. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Segíteni sajnos nem tudok,de én is kíváncsi vagyok a válaszokra,mert az én hőgörbém is elég cikkcakkos. Én sem tudom,hogy akkor most volt pém vagy sem. 😕
2016. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A görbéddel kapcsolatban: nem az a baj, hogy nem mindig ugyanakkor méred? Nem szabad előtte felkelni, pisilni, inni, stb, hanem azonnal ébredés után kell mérned. Mindig ugyanazzal a hőmérővel (lehetőleg digitális), szájban vagy hüvelyben, legalább 5 percig, akkor is, ha a digitális már csipogott, csak tartsd bent 5 percig.

A pecsételgetés hormonproblémára utal, bár nekem egész életemben pecsételgetett, mégis van gyerekem.

Amit tudsz tenni. Teák: cickafark a ciklus első felében ovuig, ez az ösztrogén termelődést segíti. Málnalevél tea is lehet helyette. Ovu után palástfű tea, a progeszteron termelésre hat, ha babásodnál, lehet folyatni az első 12 hétben. Ezeket próbáltam, de baba még nincs (igaz, csak egy ilyen hónapon vagyok túl, előtte másfél évig semmit nem szedtem, ittam).

Méhpempőre sokan esküsznek, én még nem próbáltam, ez lesz a következő :) A teák mellett is lehet fogyasztani.

Meg persze vitaminok, legfontosabb az E vitamin, ezt a párod is szedheti, illetve folsav neked. Én Gravida terhesvitamint szedek, abban hátha benne van minden.

Drukkolok!

2016. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress egy jó endokrinológust és nőgyógyászt.Hasonló görbéim vannak\voltak
2016. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyjából azonos időben mérem (hétközben max. 5 perces eltérések vannak; hétvégén picit később) és rögtön az ágyban, ébredés után, ugyanazzal a digitális hőmérővel, szájban. Ezért nem is értem, hogy mi lehet a baj.

Na de most már hétfőig kibírom! :)

2016. jún. 14. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!