Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton kellene megjönnie....

Szombaton kellene megjönnie. Az együttlét óta 9 nap telt el. Ami számomra fura, h máshogy érzem magam. Ezek lehetnek akár már terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Nem értem! Június 13. -án jött meg e menzeszem, az ovum kb július 4. -re tehető, a férjemmel 3. -án (is) együtt voltunk. Szombaton kellene megjönnie. Az együttlét óta 9 nap telt el.Hányingerem van, nem feltétlen reggel, inkább délután, a mellbimbóm különösen érzékeny, ilyen éles szúró fájdalom, megváltozott keserű szájíz. Nem korai még ezeket érezni. Ma csináltsm tesztet,de negatív. Érdeklne,h ki mit gondol erről,köszönöm!

#utalhat terhességre?
2015. júl. 13. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
De, korai.
2015. júl. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Korábban lettnvolna a foggantatást,azt meg már kimutatta volnba a teszt,nem?!
2015. júl. 13. 19:31
 3/14 anonim ***** válasza:
Vasárnap tesztelj!
2015. júl. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek a klubban! :) Nekem 8 nap telt el az együttlet ota, a tüneteim hanyinger, egesz nap, de nem allandoan, vagyis sokszor, a reggeli kave visszaköszönt, mellbimbi erzekeny, es ma volt egy nagy eles szuro fajdalom a mehemben, ami egeszen a köldökömig nyilalt, de csak par masodpercre. Neha mindjart megjön erzes, a mehem huzodik. fura szagokat erzek, es fura izeket. Nem izlik, ami eddig izlett, mas ize van..


Teszt nekem is negativ, de mintha lenne rajta valami extra halvany, de az is lehet, hogy csak kepzelem.. :)


Drukkolok nekünk!


En mar azon gondolkodtam, hogy lehet annyira akarom mar a babat, hogy álterhes vagyok... majd par nap mulva kiderül..

2015. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
:)Szorítok,hogy mihamarabb két csíkot lássunk viszont a kazettán!!!
2015. júl. 13. 21:02
 6/14 anonim ***** válasza:
En is en is :) :) :) sajnos mi mar regota szeretnenk babat, es eddig nagyon sokszor meg voltam gyözödve, hogy baba lesz, es 2x volt halvany pozi tesztem is, de aztan megis megjött, ugyhogy en mar csak ovatosan, de remenykedek. Raadasul egy mensi alatti ovu volt most, az ovuteszt pozi lett, es azota vannak ezek a tünetek :) de nem en lennek az elsö, akinek mensi alatt sikerült :) mar akkor keves volt, es megkivantuk egymast :)
2015. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mi is szeretnénk már,nagyon...azt nem tudom,hogy nekem pontosan mikor volt ovum de bízom benne,hogy jó volt az időzítés. Most is úgy érzem, hogy felfordul a gyomrom annyira hányingerem van! :)
2015. júl. 13. 21:19
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem most csak minimalis emelyges van :) En hulla faradt vagyok :) ja, es sokat pisilek egesz nap :) szinte minden pohar viz utan azonnal :)
2015. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem az kimaradt!
2015. júl. 13. 21:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Na mizu? Nekem negativ a teszt eddig.. remelem neked pozi :)
2015. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!