Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hétvégén a párom a puncimra...

A hétvégén a párom a puncimra élvezett, lehet ebből gond?

Figyelt kérdés

Nem baj a baba, csak még várnánk vele. Nemrég hagytuk el a gumit, megszakításozunk, de eddig mindig máshova élvezett el, most meglepett kissé. Ő már nagyon szeretne babát, én még gondolkodok, de természetesen, ha jön, nem vetetem el.


Vagy miért csinált ilyet? Eléggé váratlanul ért, most így azért elég nagy az esélye. Főleg, hogy utána eljuttatott engem is a csúcsra.

24 L



2016. jún. 13. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem ujjaztad meg utána magad, nem hinném, hogy gond lenne. Persze van rá esély, de kicsi.
2016. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ő ujjazott meg... de előtte lezuhanyoztam...
2016. jún. 13. 14:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ebben a sorrendben?

1) rád élvezett

2) lezuhanyoztál

3) kielégített téged

Ha az ő ujja nem volt ondós, akkor nincs gond.

2016. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan ebben a sorrendben :)
2016. jún. 13. 14:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A megszakításos védekezéstől simán teherbe eshetsz attól függetlenül is hogy hova élvez
2016. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

A megszakítás nem védekezés, ezt más sokszor sokan sok kérdésnél leírták. (előváladéktól is teherbe lehet esni).


A gyerekvállalást pedig gondold át alaposan. Ha úgy érzel ezzel az esettel kapcsolatban, hogy akár GOND is lehet belőle, akkor még nem biztos, hogy megértél a gyerekvállalásra. Te magad írtad, hogy még várnál vele. 24 évesen nem késtél le semmiről.

Gondolkozz el rajta, hogy mik azok az érvek, amik visszatartanak a gyerekvállalástól (anyagiak, karrier, túl fiatal a kapcsolat...stb, vagy csak félsz egy kicsit), aztán dönts, hogy szeretnéd-e vagy sem.

Ha nem, akkor térjetek vissza a gumira, ha igen, tényleg örülnél neki, akkor maradhattok ennél a verziónál is.


De tényleg gondold át, utána már nem lehet visszacsinálni.

2016. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Attól, hogy valakinek a puncijára élveznek még nem lesz terhes.
2016. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!