Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet velem a gond? 19/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a gond? 19/L

Figyelt kérdés
Igazából már nyár óta egyszerűen képtelen vagyok akárcsak kettőnél több randit is összehozni valakivel. Nem vagyok eltelve magamtól, tisztában vagyok a hibáimmal és erősségeimmel is. Kommunikatív vagyok, nem sértődöm meg könnyen, bulis csaj vagyok, de imádom a lightos csak kiülünk és beszélgetünk órákig programokat is. Ismerkedem neten és ahogy már írtam bulikban is, de vagy egy randi után felszívódnak a srácok, vagy esik szó következő találkozóról, de valamiért visszavonulót fújnak (nem nyomulok túlzottan és nem is várakoztatom a válasszal túl sokáig őket). Vagy jön a tipikus "én csak és kizárólag szexet akarok" szöveg... Több randim is volt és valóban engem sem fog meg mindenki, de akivel azt érzem, hogy minden klappol egy idő után vagy találkozót sem említ vagy nem ír vissza vagy ilyesmi. Mi az ami miatt ennyire elviselhetetlen vagyok? Srácok tippek? Lányok valami ötletek, hogy lehet ezt kiküszöbölni?
2016. máj. 14. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Meg nem randiztunk igy fogalmam sincs sajnos:(
2016. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

No de kérdezgeted-e őket a randikon, vagy elvárod, hogy szórakozassanak? :D Esetleg a hangod fura lehet, és a stílusod is, nem affektálsz túlságosan?

Ezt így lehetetlen megmondani, látni kéne minimum egy videót rólad, amikor nem játszod meg magad, hogy milyen a testbeszéded, hangszíned, stílusod.

2016. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Természetesen én is érdeklődöm. A hangomról még sosem mondtak rosszat, igazából egy teljesen átlagos női hang :D affektálni és megjátszani magam sosem szoktam és mindegyik randi 2-3 óra minimum szokott lenni...tehát valószínűleg azért csak lelépnének, ha annyira idegesítő lennék (én is ezt tenném :D ). Mindig önmagamat adom és csak viccként szoktam egy-két eltúlzott mozdulatot tenni.
2016. máj. 14. 17:48
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Az összes ilyen jellegű kérdésre, ugyanaz a válaszom: Kell egy komolyabb önismereti gondolkodás és meg kell kérdezni a barátokat.

Az ilyen problémák leírásakor, kb. mindenki előadja, hogy milyen tökéletesen viselkedett a randin. Igazából, persze nem, mert akkor működnének a dolgok. Mi viszont, ebből az égvilágon semmit sem látunk, így normális választ sem tudunk írni.

2016. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ezt így lehetetlenség megmondani, ehhez személyes találkozó kellene!
2016. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló. Hidd el a barátaimat már megkérdeztem és vannak annyira őszinték, hogy elmondták volna ha gond lenne. Konkrétan rákérdeztem, hogy szerintük mégis mi lehet a baj?! De nem tudtak értelmes indokot felhozni. Sokat gondolkodom azon, hogy mégis mit csináljak másként... A legrosszabb az egészben, hogy nem a randi alatt és közvetlenül utána hanem rá kb. 1 hétre gondolják meg magukat. Utána még be vannak zsongva, hogy "még találkozni akarnak". Ők írnak először...
2016. máj. 14. 18:18
 7/16 anonim ***** válasza:
Hat az kizart dolognak tartom mindegyik fiu csak egy ejszakat akart toled. De nem is osmerlek fogalmam sincs miert fujnak visszavonulot. Max a barataid tudnak ezt elmondani mert ok igazan ismernek. 22/f
2016. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor az emberismereteddel van baj es rossz sracokat halasztal ki magadnak.
2016. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 RRR ***** válasza:
89%

ahogy puhi írja,sajna barmokat fogtál ki

válts egyet

akár picit idősebbre is korban


elolvasva az írásaid,nem érezni bennük,hogy bármi gond lenne veled..sőt érdekes egyéniség lehetsz

2016. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csak béna pasikat fogtál ki.Akivel meg komolyat szeretnél az pedig nem hajlandó rá mert komolyan gondolod.Kicsit idősebb srácokkal próbálkozz.Akik nem csak szexet akarnak tőled,hanem megismerni és megszeretni is
2016. máj. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!