Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van a terhességre...

Mennyi esély van a terhességre úgy hogy a 2. menet után nem ment el a fiú wc-re és így került előváladék az óvszerre és ezen keresztül a hüvelybe?

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Nem értem az összefüggéseket. Mi van a WC-vel?

Hogy került volna az óvszer külsejére az előváladék?


Első menetet óvszerben csináltatok elejétől a végéig, majd a 2. menetkor új gumit húzott a pasi és úgy szeyeltetek végig?

Mert ha igen, akkor nem vagy terhes.

Ha nem így volt, akkor írd le úgy, hogy értsük.

2016. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam hogy az első ,,menet" után a húgyvezetékben maradhat előváladék,amit pisiléssel ki lehet mosni onnan.Na hát ő a 2. előtt nem ment el wc-re.Az óvszer külsejére került előváladék amit letöröltünk a kezünkkel.
2016. jún. 13. 15:34
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Hogy került az óvszer külsejére? levette és utána visszahúzta vagy mi? Komolyan nem valami egyértelműen fogalmazol!
2016. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen
2016. jún. 13. 18:26
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
De basszus.. kiforditotta vagy mi??? Nem ertem.. belul volt az elovaladek
2016. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen először kifordítva utána megfordítottuk de le is töröltük.
2016. jún. 13. 20:55
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Jééézus, ez komoly? Mennyi idősek vagytok? Kifordítani a kotont, nagy ötlet!
2016. jún. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkabb ne szexeljetek meg sztem.. ennyi eszetek van?????? Te jo isten.. ne a gumin sporoljatok...
2016. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés,de mindegy köszönöm a válaszokat.Egy kérdést tettem fel és szerettem volna rá választ kapni de ha nem hát nem :)
2016. jún. 14. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!