Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit lecsúszott a gumi...

Kicsit lecsúszott a gumi aktus közben. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Tegnap szeretkezés közben a barátom kicsit lelankadt a lassú tempótól, ekkor abbahagyta és amikor kihúzta és odanyúlt a kezével, a péniszéről(tehát nem bennem maradt!) simán lecsúszott a gumi, mivel ugye nem volt merev. Nem ment el, gumit cseréltünk, és szerintem nem folyhatott ki, mert láttam a tartályban az előváladékot, de semmi sem biztos. Szerintetek lehet belőle baj? Egyébként fordult már elő, hogy csúszkált a gumi, ez lehet attól, hogy nagyon nedvesek vagyunk? Mert a méret az jó, a párom is odafigyel, de néha mikor kiveszi és még merev, félig felcsúszik neki, ekkor is szoktunk cserélni. Szerinte és szerintem is a sok nedvességtől lehet.

2016. jún. 13. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon kicsi az esélye, hogy teherbe essél így.


Lehet asok nedvességtől, a méretre is nagyon figyelni kell, de pl. nekünk a Durex csúszkált régebben, mindegyik, azt azért nem szerettük.


A Lifestyles Skin jött be a legjobban.


Ha aggódósabb vagy vegyél spermicides óvszert, az ilyen esetben jobban véd.

2016. jún. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és sajnos az esemény utáni az kizárva, már vettem be 2 hónapja. Köszönöm a választ! Tudnál példákat írni nekem spermicides óvszerre?
2016. jún. 13. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb nulla az eselye h terhes left ilyen mòdon.
2016. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Spermicides óvszer pl. a Lifestyles Ultra Safe.


[link]


Régebben láttam más márkából is, de most nem tudom van-e más márkában is.

2016. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, eddig azt hittem, hogy ezek a vastagabb óvszerek.:)
2016. jún. 13. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!