Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennek? 14-en majus...

Terhes lennek? 14-en majus volt utolso mensim estejen volt sex es persze belem elvezet azota is faj a hasam allat.

Figyelt kérdés

Szur es mintha neheznek ereznem az egesz szervezetem hasamat..

Mellem nem faj

Fel is vagyok puffadva

Es valamelyik nap feher bugyimbol sarga lett mintha csak a szine valtozzot volna tiszta sarga...

Es nem tudom miert sohajtozok..

Benyomom a hasam allaT kicsit nyilal is de es ha pisilek mknt ugy erzem hogy jon a pisi kell meg de nem jon csak egy pici..neha gyorssabban ver a szivem is meg korog morog is a hasam es nagyon sokat ohajtozok vagyis mely levegott veszek nem tudom miert...savam is nagyon is van


2016. jún. 13. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Csinálj terhességi tesztet, ha az negativ lesz, akkor csak vakbélgyulladásod van.
2016. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csinalj tesztet, a vart menzeszed napjan, vagy utana levo napon .
2016. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A nehéz légzés nem koraterhes tünet!

Amùgy meg csinâlj tesztet!

De miért nem a tesztelés az első??? Itt csak jòsoltatni lehet,azzal meg nem sokra mész!

2016. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen de az en mensim soha soha nem pontos ossze vissza van...es ezer nem tudom mikor teszteljek ..nem tudok most mjnden nap tesztelni es nem vagyok othon menyek oi gyogyaszomhoz
2016. jún. 13. 21:49
 5/10 A kérdező kommentje:
De lehet terhesen maradni utolso mesni utan par oraval sex?
2016. jún. 13. 21:51
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Mivan????? Olyan kegyetlenul ertelmetlenul irsz! Akarsz gyereket? Ha nem,akkor minek elvezett beled!?ha igen,akkor majd csinalsz tesztet es kiderul! Mi honnan tudjuk,hogy terhes vagy-e?

Bar nagyon remelem,hogy nem! Egy osszefuggo mondatot nem tudsz osszetenni,nemhogy gyereket nevelj!!!!!!!!! Uristen...analfabetaaaaaa

2016. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok magyar..roman vagyok orulok hogy enyire is tudok irni magayrul :)
2016. jún. 13. 22:02
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg gombas fertozesed van !! Nogyogyasz!!
2016. jún. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Par oraval mensi utan ''' is lehetsz terhes. De sztem ez nem az.
2016. jún. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy hónapja volt az aktus. A teszt biztosan kimutatja, ha terhes vagy.

Szerintem is nagyon kicsi az esély.

2016. jún. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!