Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostisok tapasztaltatok ilyent?

Clostisok tapasztaltatok ilyent?

Figyelt kérdés
Az előző ciklusban 2x1 clostit kellett szednem. Sajnos nem volt uh.os nyomonkövetés, mert a dokim elutazott. 16.napon lett pozitív az ovuteszt és rá 14 napra meg is jött sajnos. Nagyon feszítettek, fájtak a petefészkeim. Mensi előtt egy héttel már fájtak a melleim és az a furcsa, hogy utána sem múlt el, sőt most a 6.ciklusnapon teljesen ovus tüneteim vannak. Lehet hogy az előző ciklusban meg nem repedt tüsző érik be vagy inkább ciszta?? Volt így vki? Ha ciszta lenne akkor lenne vmi jellemző tünet?? Aggódom. Dokihoz majd csak a 15.ciklusnapon megyek...

2016. jún. 13. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:

a clostinak elnyújtott hatása van, szerintem csak most előbb és erősebben érzed az ovut. ha ez számít valamit, én is az első 2x1-es clostis ciklus után lettem terhes :) drukkolok hogy sikerüljön neked is!

30hkm

2016. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia. Köszönöm a válaszod! :)

Azért lepődtem meg az ovus tüneteken, mert még szinte alig múlt el a vérzésem és már érzem őket. Ezért félek, hogy esetleg nem is peteérés, hanem ciszta az előző ciklusból...

Jövőhéten megyek dokihoz, ő majd már biztos látja hogy mi a helyzet! Szoríts nekem!!!! :))

Gratulálok a Babához!!!! :)

2016. jún. 14. 07:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is most vagyok túl az első closty kúràn. Én tuszorepeszto szurit is kaptam. Hetvegere nem varom. Tapasztalatom az egészből hogy az injekcio utan par nappal vagy 3-4 napig mellbimbom érzékeny volt. Es persze ilyen kisebb szurkak de egyeb semmi. Igy nem tudom hogy remenykedjeke.

Tudom nem a kérdésedre valaszoltam de gondoltam leirom az en tapasztalatom. :)

2016. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia. Köszönöm hogy írtál 😊

Te mikorra nem várod? Drukkolok nagyon!!! 😊

Jövőhéten megyek dokihoz uh.ra, remélem csak jót mond majd 😊

2016. jún. 15. 09:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Én hétvégére nem várom :) Nagyon azon vagyok hogy csináljak előbb tesztet, de megpróbálom kivárni vasárnapot! :)
2016. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jajj de jó neked!! A hétvége már mindjárt itt van. Habár tudom hogy ilyenkor csigalassúsággal telnek a napok... 😩

Írj mindenképpen ha teszteltél!! Szorítok!!!!

2016. jún. 15. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!