Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal kisbabát szeretnénk,...

Párommal kisbabát szeretnénk, ez a második probálkozós hónapunk, március 8 ra nem várom. Van itt még valaki aki szintén a napokban nem várja?

Figyelt kérdés
Esetleg éreztek már valamit vagy tapasztaltak változást magukon.

2016. márc. 4. 18:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 7-re nem várom, de az égvilágon semmit nem érzek. Se hogy megjönne, sem pedig, hogy ketten lennénk :( Majd meglátjuk a hétvégén mi lesz :)

2016. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Szia ti régóta próbálkoztok?Én tegnap és tegnap elött szurkálást éreztem lent bal oldalt,máskor mensi elöt 2héttel mindig fájni szokott a mellem de most nem érzem
2016. márc. 4. 18:52
 3/30 anonim ***** válasza:
Én meg 9-re nem várom. Nekem az tűnt fel, hogy állandóan tejet innék. De ettől eltekintve semmi egyéb.
2016. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Olvasgattam fórumokon hogy mindenkinél más van aki érez valamit van aki nem csak olyan rossz ez a várakozás :)
2016. márc. 4. 19:06
 5/30 anonim ***** válasza:
Ti kivárjátok, hogy késsen a mensi, vagy kíváncsiságból teszteltek 1-2 nappal korábban?
2016. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

1es vagyok

Én már csináltam, de semmi, úgyhogy várok ha megjön akkor IJ ha nem, akkor öröm lesz:)

2 hónapja még csak, így ha még nem jött most össze, akkor majd köv hónapban talán.

2016. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én pontosan nem is tudom mikorra várom/nem várom, valamikor a napokban lenne itt az ideje. Missed ab után vagyok a 9. héten, de 1 hete szurkálást érzek a jobb petefészkemben (ott volt érett tüszőm), görcsölget a hasam, fáj a derekam, kezd érzékeny lenni a mellem, futkos a hátamon a hideg, falási rohamok törnek rám, aztán meg étvágytalanság. Koraiak a tünetek, ma vagyok a 11. dpo-n.
2016. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Most kivárom hogy megjön e és ha nem akkor tesztelek,multhonapban nekiáltam barnázni kicsit mensi elött egy héttel az zavart meg azért csináltam tesztet most várok ha birok :)
2016. márc. 4. 19:27
 9/30 anonim ***** válasza:
Ti milyen megfigyelési módszert alkalmaztok az ovuláció megállapítására? LH teszt, nyák, hőmérőzés vagy uh-s követés?
2016. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Én csak a nyákomat figyeltem meg és körülbelülre kiszámoltam kalkulátorral az ovu idejét és akkor többet voltunk együtt
2016. márc. 4. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!