Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudom hogy szokott e...

Honnan tudom hogy szokott e lenni peteeresem?

Figyelt kérdés
A doki tegnap azt mondta h szerinte nem lesz peteeresem valszeg hormonproblema.12 ciklusnapon vagyok, penteken meg egyszer megnez.Mikor kell latnia h van e peteeres vagy sem? Vagy ez hogy van?a hődiagrammom jpnak tűnik pedig! Latszik az ugras es fent is maradt mult honapban mensiig.

2016. jún. 14. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
28 naposak a ciklusaid?
2016. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menzesz előtt 14 nappal van kb. az ovuláció. Nem tudom, számold ki, neked az mikor van. Legbiztosabb az ultrahangos követés, gondolom a dokid azt csinál. Otthoni módszerrel a legbiztosabb szerintem a tesztelés.
2016. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az a kerdesem h mikor szokott lenni hanem h van e egyaltalan? A dokim azt mondta attol h van menszestem meg nem tuti h van peteeres es nem is latott uh-n semmit...29-30 napos a ciklusom.en arra gyanakszom h missed ab ota nincs peteeresem mert nem jon ossze a baba azota;(
2016. jún. 15. 06:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a hőd jó akkor szokott lenni. Lehet csak most nem biztos hogy lesz. Az hogy a doki ezt mondja nem jelenti hogy soha nem szokott lenni.
2016. jún. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!