Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11-12 dpon halvány hajszálvéko...

11-12 dpon halvány hajszálvékony rózsaszín csík az expect terhességi teszten?

Figyelt kérdés

Volt már így valaki?? Mit jelent? Kémiai terhesség megint??? Időn belül láttam a hőm 10 napja 37.1 es 37.2 mozog. Az alap 36.7 kb. Progit kell szednem mert volt már kémiai terhességem is és spontán vetélésem is. Ezt csak azért kérdeem mert ha mégsincs baba akkor abba kell hagynom a progit de így nem tudom mit csináljak :/ várjak még? De ilyenkor már erős masodik csíkosnak kellene hogy legyen , nem?

Ne haragudjatok a sok kerdesért:/ a válaszokat előre is köszönöm!



2016. jún. 15. 07:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Mi ez a hülyeség újabban hogy 10-12.dpo-n már erősnek kellene lennie?? 1 hét késés után már igen,talán erősnek kellene lennie. Nekem alapból ki sem mutatta a teszt csak 3 nap késésnél és eszembe nem jutott volna a 11.dpo-n tesztelni. Kb akkor ágyazódik be. Rá 3 napra kezd el termelődni a hcg. Akkor milyen erős csíkot vársz,őszintén?
2016. jún. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Expect teszt helyett a rossmanos Facelle tesztet ajánlom sokkal érzékenyebb. Mellesleg nekem is volt ilyen az Expect teszt és nem volt baba. Aztán fél évvel később csak a rossmanos Facelle teszt mutata ki hogy baba van. És a doki is megerősítették :) Szerintem nagyon rá görcsölsz. Nyugi. Várd meg míg késik akkor csinálj tesztet. De én 1 hét kesésnél csináltam tesztet biztosra mentem :) 22/N 10+5 hkm
2016. jún. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát bocs... nekem azt mondta a doki teszteljek! Ha negatív hagyjam abba a progit hogy megjöjjön. Volt már halvány tesztem csak baba nem volt. Ezt a tesztet még nem próbaltam. Azért tettem fel a kerdést. De köszönöm , hogy ilyen kedvesen valaszoltál.
2016. jún. 15. 09:13
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

sajna az expect nekem is produkált ilyet ... és nem volt baba mert a rákövetkező 2. napon másfajta teszt (2 féle is ) Hómező = negatív


Én is azt mondom tesztelj de ne expecttel, hanem egy másik tesztel legyen az akár x-epil, facelle, vagy corax ... ha azok bármelyikén szintén van csík.. akkor reménykedhetsz... de ez a 10-12 dpo tényleg nagyon korai ... ezért mindenképp én a helyedben várnék legalább addig a napig amíg meg kéne jönnie . és persze ha addig nem jön meg akkor tesztelnék !


sok sikert !

2016. jún. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Kedves válaszolók,. Írta a kérdező, hogy azért tesztelt, mert már többször is pórul járt és minél hamarabb tudnia kell ha baba van! Kedves kérdező. Szedd tovább a gyógyszert és holnap reggel tesztelj egy másik fajta tesztel. Remélem baba lesz

😉

2016. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. En meg nem adnam fel. Bar a dokit sem ertem miert mondja hogy ilyen koran tesztelj. Van amikor csak 14 napra fejezodik be a beagyazodas. Nekem nagyon profi orvosom van. Mindig azt mondja a gyogyszereket egy hettel mensi kese utan szabad abbahagyni ha aznap negativ a teszt. Mert 1 hetet kell varni hogy biztos legyen a terhesseg tenye. Szoval varj a gyogyszert szedd. Nem lesz semmi bajod. En is szedtem. Nem volt gond beleole. Sajnos mar regota probalkozunk. Sok mindenen tul vagyunk. Nagyon szurkolok. Irj majd mi lett legyszives! Akar privatban is irhatsz. Szep napot!
2016. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát így sztem kevesen voltak. Értem amit írsz de ha van egy halvanyad én elmennek vérvételre. Háziorvos is fel tudja irni, holnap elmész reggel delre meg is van az eredmény. Ha van hcg a laboron rajta lesz. Akkor meg irany a doki.
2016. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindképp megírom az eredményt. Pénteken úgyis mennem kell orvoshoz vérvétel + vizsgalat. Ha addig nincs semmi akkor kérek hcg-re is vérvételt.
2016. jún. 15. 15:39
 9/11 anonim válasza:
Kedves kérdező! Mi lett végül?
2016. aug. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem volt baba. Azaz lehet csak kémiai. Azóta kiderült hogy nem jó A prolaktin szintem a se. Ez nem engedi a teherbeesést. A duplája a megengedetnek. Ezert kémiai terhesség lesz belőle. Most is úgy vagyok h tegnap lett két halvány tesztem. Két külömböző .. ma reggelre mind a 2 negatív. Kicsit már ki vagyok lelkileg. De remélem kapok végre valami gyógyszert ami helyre rak. Azért sok ez az egy év :/
2016. aug. 4. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!