Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kit vert mar at halvány...

Kit vert mar at halvány pozitív teszt?

Figyelt kérdés
2016. jún. 16. 05:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít átverésnek? Nekem volt nemvárt előtt nagyon halvány, aztán megjött. Ha elkezdődött valami és azt a teszt kimutatta, de aztán mégse lett belőle baba, az szerintem nem átverés, csak túl korai volt a teszt. Azóta az eset óta nem tesztelek 14-15. Dpo előtt.
2016. jún. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem várt előtt 1 nappal volt halvány pozi tesztem, másnap megjött és a másnapi teszt már teljesen negatív volt. Nem tudom, hogy hibás teszt volt vagy ahogy az 1.írja elkezdődött valami csak megszakadt.
2016. jún. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 egymás utáni napon volt halvány pozi aztán negatív tesztek majd megjött.
2016. jún. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szintén.

A legnagyobb poén, hogy még késik is. Épp csak nem vagyok terhes.

2016. jún. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet higy nem.indult be nálatok a folyamat rendesen? Sajnos nekem vanak problémáim, de eddig ahányszor pizi lett a teszt a véremben is volt hcg...csak nem úgy nőtt ahogy kellett volna így tudtam hogy megint leválik a nyálkahártya idővel...tehát nem biztos hogy átverés...

Egyébként is a gyártók az erős pozitévért válalnak felelőséget a halványkért nem, és nem várt napja után kell tesztelni ennek is oka van...

Nekem pl az az egy tehességem maradt meg ami nem váárt után 2 napal erős pozitív volt, minden más halvány elment előbb utóbb :(

2016. jún. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem szó szerint értette az átvertet. Kémiai terhesség lehet mindenféle hormongond nélkül is. A túlérzékeny tesztek átka (és a túl korai tesztelésé), hogy tudomásunkra jut.
2016. jún. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt már. 2015 decemberben az Expect teszten halvány vékony de rózsaszín csík volt 1 hónapja késett már. El mentem dokihoz és nem volt baba. De se 2016 januárban se februárban nem akart meg jönni Expect teszt szintén vékony halvány rózsaszín csík doki és még mindig nincs baba.... Egyébként PCO és IR-ES vagyok a menzi kimaradás nem volt mérvadó nálam soha csak mivel babát terveztünk ezért csináltam a tesztet. 2016. Március 1.- jén jött meg 4 hónap késés után. Áprilisában nem jött meg. Nem gyanakodtam semmire. Görcsölt a hasam le nyilalt a fájdalom párom mondta hogy csináljak tesztet mert tuti terhes vagyok. 2016. Május 5.-én az X-epil, Expect és több teszt full negatív lett. Végül csináltam egy Rossmanos Facelle tesztet mind két fajtája a tesztcsík és a vizeletsugaras is erős pozitív lett. Elmentem dokihoz és megerősítette hogy 5+4 hetes kismama vagyok. Én azt mondom nektek hogy sose adjátok fel mert a legnagyobb csoda mindig akkor jönn amikor nem számítunk rá. Erőt és kitartást kívánok mindenkinek. Puszi 😘 22/N 10+6 hkm
2016. jún. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt a régi Predictor Early, az mindig halvány pozi volt (de jól látható), akkor is, ha az ember terhes volt, és akkor is, ha nem.


Itt is sokat írták ezt róla, és nekem is így volt.:)) Tudod, mint az óra, ami napjában kétszer jól jár.

2016. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, nálam a predictor akkor se volt +, mikor tényleg sikerült teherbe esni. (3 nappal nem várt előtt).
2016. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
3 nappal nemvárt előtt, miért kell ezen meglepődni?
2016. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!