Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt kérdés még...

Ovulációs teszt kérdés még most használtam először kéne egy kis segítség?

Figyelt kérdés

Vettem egy 7 dB- os predyctor ovulációs tesztet. Azért hogy meg tudjam állapítani mikor van pete érésem, mert el szeretnénk csípni nagyon szeretnénk babát. A ciklusom általában 30-31 napos utolsó menstruációm első napja június 2.

10 ciklus napomon észre vettem hogy nyúlós átlátszó folyásom van de korainak tartottam ovu tesztelni. Ma szinten van bő fehér selymes folyásom kicsit ragadós,és elég magas a libidóm, kívánom a férjem de dolgozni van, ha haza jön este biztos el kapom :-D na az a lényeg ma délelőtt csináltam ebből a testből egyet és elég szépen két csíkos lett sőt a teszt csík erősebb mint a kontroll csík.

Mit gondoltok hogy délelőtt csináltam tesztet? És ez jó márka mármint a predyctor ovulációs teszt?


Bocsi hosszú volt <3


2016. jún. 16. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg egy képet tudsz feltenni a tesztről? Ha erős két csíkos lett, akkor az pozi, mindegy hogy mikor csináltad :-D Csinálj holnap is, mert lehet hogy nem csak 1 nap pozi, amíg pozi, meg az első negatív napon is legyetek együtt. Sok sikert neked (jó lett volna ha mérsz hozzá hőt is, mert az mutatja meg, hogy megreped e a tüsző)
2016. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Képet nem tudom fel tenni pedig szívesen meg mutatni. Hőt nem mérek, még. De tegnap és ma reggel arra ébredtem hogy majd ki gyulladok nagyon melegem volt. Jaaa és köszike a válaszod.

Amúgy meg bízhatok ebben a tesztben?

2016. jún. 16. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a repedés pontos időpontjával, ha alapvetően van ovulációd, bőven elég annak a környékén kétnaponta együtt lenni, nem kell szó szerint "elkapni" az a lényeg, hogy mindig legyen életképes spermium a petevezetődben az ovu környékén. 48-72 óráig életképesek, várnak a kiszabaduló petére.


Nem azért mondom, mert nekünk könnyen jött, műtétem volt stb., de stimulált ciklusban sem izgatott a repedés pontos időpontja, mert orvosi "utasításra" kétnaponta együtt voltunk és így tudtam, hogy mindegy mikor reped, lesz ott spermium. :) A fogamzás és a sikeres aktus között napok is eltelhetnek!

2016. jún. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, bocsi hogy nem jelentkeztem :$

Tegnap is volt nyúlós nyák folyásom, ma is csináltam ovus tesztet reggel és erős két csíkos volt, jó nem olyan korán csináltam délelőtt. Most fáj az alhasam és derekam gondoltam csinálok egy újabb tesztet ovusat persze és már halvány a teszt csík jóval halványabb. Szerintetek meg volt az ovulációm?

2016. jún. 17. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!