Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hónap múlva szeretnénk...

1 hónap múlva szeretnénk elkezdeni próbálkozni a babával. Elkezdjek szedni terhesvitamint is, vagy elég a folsav?

Figyelt kérdés
A folsavat szedem kb. 1-1,5 hónapja. Viszont van itthon Gravida is. Elkezdjem szedni már most, vagy elég, ha pozitív teszt után kezdem el szedni? Ti hogy csináltátok/csináljátok?
2016. jún. 17. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak a pozitív reszt után kezdtem szedni. De a gravidától mindig hánytam, így maradtam az elevitnél.
2016. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bella169 ***** válasza:

Én gravidát szedtem. Nem volt tőle bajom.

Már a tervezéskor elkezdtem szedni és mivel másfél év volt mire összejött a baba így elég sokáig szedtem.

Nem híztam, nem hánytam tőle.

2016. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedd!
2016. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Gravidától egyszer hánytam, de hamar rájöttem hogy saját hibámból, mert éhgyomorra vettem be. Azután már inkább étkezés közben, így semmi bajom nem volt tőle. Nyugodtan elkezdheted szedni, szokták is ajánlani hogy már a tervezés időszakában nyugodtan feltuningolhatja a leendő anyuka a szervezetét. Ártani biztosan nem árt!
2016. jún. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor ma el is kezdem szedni. :)

Remélem én se hányok majd tőle, mert 90 szemeset vett a párom. :)

2016. jún. 17. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:
A folsavat B komplexel együtt szedd, mert úgy igazán hatásos (kell hozzá a B12, a B12-höz pedig a többi B, de nem bonyolítom..) Bármikor lehet szedni, akkor is, ha valaki nem akar babát. Ha meg készül rá akkor minél előbb annál jobb.
2016. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A terhesség előtt kezd el nyugodtan szedni, én kb. 2 hónapban lettem terhes. És eleinte nem, de olyan 8 hetes koromtól attól kezdtem el hányni. Addig jó volt, de aztán bevétel után 5 perccel már hánytam. 36 hkm
2016. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!