Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt két csíkot...

A terhességi teszt két csíkot mutatott (egy határozott és egy kevésbé határozott rózsaszínt) azonnal, amint a vizeletbe mártottam. Vajon állapotos vagyok? Orvoshoz legkorábban csütörtökön tudok menni.

Figyelt kérdés
Képet is tennék fel a tesztről, de nem tudom hogy kell belinkelni. Az orvosok pcos miatt le is mondtak arról hogy babám lehessen. Sajnos nagyon nem lenne jó ha pont most viccelne meg a természet.

2016. jún. 18. 04:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pedig amit leírtál a tesztről valószínű babát vársz! Gratula :) Fotót a képfeltöltés.hu keresztül tudsz feltenni.
2016. jún. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

Igen, valószínűleg babát vársz, mert álpozitív teszt nincs (nagyon-nagyon ritkán hcg termelő ciszta okozhatja, de az tényleg rettentő ritka, biztos neked nem az van). Amúgy már sokadszorra hallok ilyet, hogy valakinek azt mondta az orvos, nem lehet terhes természetes úton,és mégis sikerült neki!


Orvoshoz ráérsz menni, és a két első terhességemnél a 6 hét után mentem, mert akkor valószínű, hogy van már szívhang is. (Most nem így lesz, kénytelen vagyok öt hetesen menni, mert elutazunk hetekre, és nem szeretnék bizonytalanságban lenni július végéig)

2016. jún. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

Természetesen létezik álpozitív terhességi teszt,nem is értem hogy ha a dobozára alapból 98% van írva,akkor valaki hogy bízik meg benne 100%-ig.


Hcg-t termelhet ciszta,daganat,de a magas LH is mutathat pozitív tesztet.


Jelen esetben azért gondoljuk babára.

Ismételd meg a tesztet 3 nap múlva és addígra már erősödni is fog.

2016. jún. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Pont külföldre költözés előtt nem jönne jókor, dehát ember tervez... :D

2016. jún. 18. 14:00
 5/14 A kérdező kommentje:
2016. jún. 18. 14:05
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű! Ott a baba gratulálok!
2016. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3# vagyok! Ez így egyértelmű tényleg. Gratulálok
2016. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tényleg nagyon aranyosak vagytok hogy segítetek! :)

Jelenleg érett, racionális nőként masszívan pánikolok hogy akkor ne méhen kívüli legyen... Meg úgy általában AZTAMINDENIT!

2016. jún. 18. 15:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok :) 1# voltam
2016. jún. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez nem is olyan halvàny söt jó erös csík!!Halkan Gratulàlok!!
2016. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!