Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok érdekelnének,...

Tapasztalatok érdekelnének, hogy melyik teszttel lett fals pozitív eredményetek?

Figyelt kérdés

Nem kémiai terhességre gondolok,hanem ténylegesen fals pozitív eredményre.


Nekem például a Clearblue lett 2x is pozitív (azóta nem veszek) a 13.dpo-reggelén,majd este megjött a menstruációm. Akkor az orvosom aztmondta,hogy nagyon sok teszt mutat pozitívat terhesség nélkül.

Közben külföldi oldalakon kutattam,hogy az a teszt ahol kék festékkel van csinálva,nem a legbiztonságosabb.


Utána ott van a predictor early amiről nincs személyes tapasztalatom,viszont sokaknak mutatott fals pozitívat.


Nektek volt valami hasonló tapasztalatatok? És melyik teszttel?


2016. jún. 18. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Fasteströl rendelhető kazettás teszt.
2016. jún. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem a medilab nagyon szép rózsaszín csíkot mutatott, de még aznap voltam HCG vérvételen és ott 0 volt az eredmény.

A másik ami becsapott még a walentin teszt, abból a tesztből többet is csináltam és mind csíkos volt HCG nélkül.

Egyébként sokan a száradási csíkra hiszik azt hogy pozitív a teszt, és még az elején én is beugrottam neki, de mikor tényleg pozitív lett, akkor jöttem rá hogy mennyi különbség van a kétféle csík között. Sajnos nekem nagyon sok babám elment, így volt már sok pozitív tesztem is, de sok "szellem" csíkos is.

2016. jún. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi, hogy a clearblue teszten időn túl, de még fél órán belül nekem is jött ki csík, de az ugye már nem számít pozitív tesztnek.

Második voltam.

2016. jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kazettás tesztek. Tuti nem kémiai volt, mert voltam aznap vérvételen is. A teszten meg elég egyértelmű csík volt...
2016. jún. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Sokfélét próbáltam, soha egyik sem mutatott mást, mint a valóság. Korai vetéléseim voltak, nem fals pozitív tesztek, vérvétel is igazolta.
2016. jún. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen ez igaz,mármint hogy keverik az emberek. A clearblue nálam olyan volt,ahogy futott fel a csík,már ott volt a + jel. A facelle tesztről olvastam eddíg még jókat.


Valamelyik nap pedig kutattam a neten és akkor találtam egy orvosi véleményt,miszerint a teszt lejárt szavatossága vagy nem megfelelő hőmérsékleten tartása miatt is jelezhez fals eredményt. De ugye alapból tárolhatja szerintem a gyártó is rossz helyen véletlenül. Vagy a neten rendelés,postázás (télen minuszba,myáron 40 fokban). Bár nem tudom ennek hány fals pozitív teszt köszönhető.

2016. jún. 18. 10:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Predictorearly
2016. jún. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem Expect, X-epil, Medi-Lab és még a CB teszt is. Egyiknél sem volt baba egyedül a rossmanos Facelle teszt lett erős pozitív akkor a doki is megerősítette hogy terhes vagyok :)
2016. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Expect,Xepil
2016. jún. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!