Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki akinek a Predictor...

Van valaki akinek a Predictor Early teszt fals pozitív eredményt hozott? És esetleg véleménye a Fastest webáruházból rendelt terhességi és ovulációs teszekről valakinek?

Figyelt kérdés

2015. nov. 8. 07:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindig az Early-t vettem éveken át ahányszor 35 nap fölé mentem (és sokszor volt), sose mutatott pozitívat.
2015. nov. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem pozi lett, de azért még várok pár napot.
2015. nov. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is használtam már. Pozitív lett. 2 nap múlva Megjött. Kémiai terhesség volt vagy hibás teszt, ezt a mai napig nem tudom.
2015. nov. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

[link]

Ez volt az akkori tesztem

Előző voltam

2015. nov. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia, nekem amikor pozitívat mutatott, akkor baba lett belőle. Szerintem inkább az van ilyenkor, hogy elindul a folyamat, de nem tapad meg rendesen, vagy bármi más miatt megszakad...
2015. nov. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt halvány pozitív, viszont akkor a másik teszt is halvány pozitív lett, igaz, csak száradás után..szóval szerintem az kémiai terhesség volt, mert időre megjött.
2015. nov. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem pozitiv lett most 4en 2 db is este es reggel.tegnap meg megjott;( de en pco-s vok es barnaztam meg tegnap is ilyen darabkak jottek ki uh lehet nalam nem maradt meg nem tudom;(szerdan megyek dokihoz.egyebkent one stepet rendeltem netrol.az negativat mutatott folyammatosan
2015. nov. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is feltettem szeptemberben:-) sokan panaszkodtak rá.

Nekem pozitívat mutatott és tényleg baba volt. Ugyanakkor one steppel is készítettem, amit vateráról rendeltem:

[link]

[link]


Most már 13 hetes vagyok.

2015. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8-as, ezek szép erős pozi tesztek, inkább a halványakkal szokott gond lenni, bár lehet, hogy azok is pozik igazából, mert ez a teszt 12,5-es egyébként, tehát hamar mutatja.
2015. nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó erős pozitív, ez tény. Valóban akkor szokott gond lenni, ha csak halvány. Nekem mindig fals eredményt adott. Nem volt kémiai terhességem. Szerintem ez egy nagyon szar teszt, szinte mindig halványat mutatott nekem. Ami tuti, az a facelle vizeletsugaras és sokkal olcsóbb! 33hkm
2015. nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!