Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak terhes vagyok...

Mit csináljak terhes vagyok de nem tudom kitöl? Nem vagyok rá büszke de így jött össze a dolog. Összevesztem a barátommal ( Ő dobott ki ) akkor, nagyon magam alatt voltam, de ő többször is nyomatékosította, hogy nem békülünk ki, felejtsük el egymást.

Figyelt kérdés

Az interneten meg ismertem egy sráccal akivel együtt voltam ( persze nem egy éjszakás kalandról van szó ). Közben a volt barátom rájött, hogy nagyon szeret, kibékültünk megbeszéltük, hogy egymástól szeretnénk babát.2016. 03.28-án el is ment bennem, megbeszéltük, hogy akkor már nem védekezünk.Azért vagyok benne majdnem 100%-ig biztos, hogy a páromtól van, mert miután elment bennem, rá kb. 2 hétre éreztem, hogy majd leszakad a méhem, ami valószínű, hogy a beágyazódás volt.

Az első terhességi tesz 2016. 04.15-én lett halványan, de pozítív. Nem tudom mit tegyek, mert a sráccal 2016. 03. 08-án vagy 13-án voltam együtt, vele védekeztem is, de a gumit rögtön nem vette fel, ő idő előtt elment, utána megmosta, de rögtön nem vette fel a gumit, hanem csak mielőtt neki jó volt. Az utolsó együtt létem vele 2016. 03.19 vagy 20. Sajnos nem tudom pontosan kitöl van. Úgy érzem a páromtól, de nem vagyok benne biztos. Hogy tudom ezt meg elöre? A párom, akivel kibékültem tudott az előző srácról. Kérlek ne ítéljetek el, az ítélkezők kíméljenek.



#terhes #de nem tudom kitől
2016. jún. 19. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
a gyerek dns-éből megállapítják.
2016. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha a parod tud rola,akkor mondd meg neki,hogy volt egy ilyen eset,igy nem 100%,hogy ove,csak max 90. Egyebkent csinaltok egy dns tesztet es ki fog derulni!
2016. jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%

Elore sehonnan nem tudod meg, csak ha megszuletik a gyerek es apasagi vizsgalatot csinaltatsz. Ehhez ugye kelleni fog mindket jelolttol minta, ugyhogy sok sikert kimagyarazni a pasidnak, hogy miert kell az neked.


Valaszthatod a masik utat is, miszerint titokban tartod, de adott esetben ez is kiderulhet, egy vervizsgalat vagy mas orvosi vizsgalat soran, es akkor sokkal, de sokal cikibb lesz.

2016. jún. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
2pasirol van szo,nem 5rol! Ha az egyiktol ker csak mintat,mar akkor kiderul,hogy kie! Nyilvan ha azzal negativ lesz akitol a minta van,akkor a masike a gyerek! Miert kellene mindkettotol? Amugy irta,hogy a parja tud a masik feleol! Szoval eleg,ha majd csak a parjatok vesznek mintat es a kicsitol!ha pozitiv,akkor ove,ha negativ akkor ertelem szeruen a masik ferfitol van!
2016. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Azért lehetett volna a szakítás után várni a babagyártással.
2016. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem parodtol.

Aktus utan 2het a vandorlas es beagyazodas szamold bele aztis

Mire kiderul 4hetes vagy max. A baba 1-2hetes.

Attol is fugg hogy a ciklusaid 28-33naposak pl? Mikor van peteeresed.

En a helyedben amikor mesz orvoshoz elmondanam ezt nekI. Nem fog 100% os valaszt adnI. De lehet tud valamI okosat mondani

2016. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem is a párodtól, de a nőgyógyász az ultrahang alapján pontosan meg tudja mondani, hogy mikor történt a fogantatás.
2016. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt is lehet dns vizsgálatot csinálni, csak nagyon drága pár százezer forint. Ha tudja a párod a másik esetet, akkor beszéljétek meg, hogy így is vállalja-e az apaságot, hogy lehet nem ő a biológiai apa. Dns teszt szülés után sokkal olcsóbb.
2016. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Erika87Nyh ***** válasza:
Csinálj egy menzesznaptárt visszamenőleg. Kb. ku tudod számolni hogy mikor volt peteérésed. Ha rendszeres a menzeszed könnyű dolgod lesz. Megnézed kivel voltál akkortájt és nagy valószínűséggel ő lesz a befutó. Egyébként nincs mit szégyelned! A nőgyógyászoddal beszélj őszintén! Segíteni fog. Ha nem,keress másikat! Minden jót!
2016. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
A felejtsük el egymást után bizton nem mentem volna bele a gyerek témába. Mit csinálsz, ha megint lelép?
2016. jún. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!