Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Adipex retard-ot kezdtem el...

Adipex retard-ot kezdtem el szedni. Veszélyes lenne, ha most esnék teherbe?

Figyelt kérdés

Megpróbálok egy kicsit másra koncentrálni 1,5év próbálkozás után,ezért kezdtem el fogyizni!Szinte semmi esély sincs arra,hogy most teherbe essek,mert a párommal váltott szakban járunk(Ő délután,én meg délelőtt)!Jövő7en kéne együtt lenünk,de kétlem,hogy v.melyikünk megvárja a másikat:)Ezért is álltam neki egy kis fogyinak!

Köszönöm a válaszokat


2010. ápr. 13. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt a szert eddig nem ismertem, pedig eü-s vagyok, de végigolvastam a neten talált anyagokat, hogy érdemben tudjak neked válaszolni. Az, hogy itthon nem lehet kapni, mert még nem engedélyeztették, nem gond, ettől még lehet jó szer. Az azonban, hogy mesterségesen emeli a pulzust,ezzel fokozva az anyagcserét, veszélyes játék. Egy kis kitartással, diétával és mozgással egészségesebb lennél, nem csak sovány. Ez (és sajnos sok más fogyasztószer) negatívan befolyásolja a szervezetet, ezáltal fogyást érhetünk el vele, de a hosszabb távú következményekkel nem számolunk. A tabletta szedését követően a szívritmus visszatér a megszokott tempóba (ha mázlid van és erős), és utána az anyagcsere lelassul, újra hízni fogsz. Egy életmódban hozott változtatás,pl. kevesebb cukor, fehér liszt és heti 1-2 nap mozgás azonban egész életben tartható állapot, és bizonyítottan nem károsítja a szerveket, szervrendszereket. Semmi baj nincs azzal, hogy fogyni akarsz baba előtt, alatt stb. Én is fogytam 20 kilót, benne voltam, megértelek. De nem ez a megoldás. Esélyed van teherbe esni, de én ilyen bocsánat, nem akarok más szót használni: furcsa szerekkel nem kísérleteznék teherbeesés előtt. Az én véleményem az, hogy fogyj, ha úgy érzed szükséges,de ne ezzel... e-mailben segítek, elmesélem a tapasztalataim és hogy én hogyan csináltam, ha szeretnéd, de én leállnék ezzel még most.
2010. ápr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha fogyizol és közben babát terveztek akkor inkább mással probálj fogyni.A gyógyszer igenis árthat a babának ha össze jön.Ha mégis a ogyot választod akkor elöbb fogyj le várj pár honapot mig kiürül a szervezetedböl és utána jöhet a baba.
2010. ápr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem kísérleteznék! Mikor mi eldöntöttük, hogy jöhet a baba, éppen abban a hónapban mi is csak a mensi utolsó napján voltunk együtt, pont ilyen okból kifolyólag, hogy váltva dolgoztunk. Csak köszöntünk egymásnak, ennyi volt a napi kapcsolat. Következő hónapban pozitív lett a terhességi tesztem:) Nem tudhatod. Nem ismerem ezt a fogyis szert, a többit sem nagyon, de egyszer én is vettem évekkel ezelőtt fogyis teát és rajta volt a tájékoztatón, hogy huzamosabb ideig alkalmazva genetikai elváltozásokat okoz. Na nekem ennyi volt a fogyókúra. Talán jobb lenne, ha felfüggesztenétek a baba dolgot pár hónapra, lehet kicsit le is nyugodnál közben, aztán lehet folytatni.
2010. ápr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én ismerem ezt a gyógyszert és rengeteg veszélyt sorolnak fel hozzá! egy a lényeg ha úgy néz ki hogy baba van odabent akkor azonnal hagyd abba! bár a legjobb az lenne ha már előtte abbahagynád!


esetleg nagy súlyfelesleged van? mert ezt akkor írják fel. én sosem voltam vékony, de gyógyszerrel sosem mertem próbálkozni. ez kihat a központi idegrendszerre (ahol az éhségközpont is van), ami mondjuk nálam egy volt pánikosnál, depisnél nem éppen használ!


sikeres próbálkozást


16+4hetes km

2010. ápr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szedtem, és nekem hatásos is volt.Igaz vigyázni kell vele, mert könnyen függőséget okoz.Nekem volt egy missed ab.-om, és utána én is azzal próbáltam lekötni magam,hogy a külsőmmel foglalkoztam.4 levéllel szedtem be.(több nem is ajánlatos, elég kemény mellékhatások vannak).Miután abbahagytam, rá 4 hónapjára estem teherbe.Semmi baja a kicsinek.Bár szerintem ez idő alatt már tisztult a szervezetem.

25 hetes km.

2010. ápr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok a kismamiknak és sok boldogságot a picikkel!

Nálunk még az is gond,hogy a páromnak gyógyszert kell szednie,mert nagyon kevés volt a spermaszám!Lassan befejezi a kéthavi adagot és mehet egy újabb vizsgálatra...utána okosabbak leszünk...volt már egy +tesztem akkor,mikor elkezdte a gyógyszert,de rá egy napra meg is jött a havim:(:(Most meg addig se jutottam el,hogy tesztet vegyek,mert 5nappal korábban megjött!Az orvos,akinél voltam egy nagy kalap sz...!Annyira nem figyelt rám(Havi 60-ból nem telik mágánra)Kértem tőle vmi gyógyszert ,de meg se hallotta...ja meg azt se,hogy 25 és 47 nap között jön meg a havim,ami tuti,hogy nem normális!Az ilyenek miatt nem szeretek orvosokhoz járni!

Köszönöm a válaszokat!6éve szeretnék már babát(igaz a párommal még akkor nem voltunk együtt:):)),de semmi képp nem ártanék a "véremnek"!Túlzásba nem viszem a fogyizást és a párom se engedi,hogy egész nap ne egyek semmit!Eszek a gyógyszer előtt és egy-két falatot legyűrök a gyógyszer hatása közben is(pedig nem vok éhes,de nem akarok összeesni)

2010. ápr. 14. 08:36
 7/9 anonim ***** válasza:

az adipex nálunk, és sok más EU-s országban be van tiltva, mert bár átmenetileg hatásos lehet, de a mellékhatásai komolyak, és gyakoriak. (én reductilt szedtem 2 honapig, azota visszahíztam és gyogyszert szedek magas vérnyomásra).

ha már eldontotted, hogy megprobálod a gyogyszert, én felfuggeszteném a probálkozást, és inkább védekeznék. a babatervezés idoszakában semmilyen gyogyszer nem ajánlott (a nélkulozhetetleneken kívul, persze)...egy gyogyszerész anyuka

2010. ápr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a 12.41-es vagyok


én nagyon nagyon drukkolok nektek! :-D viszont azt én is hallottam hogy letenni csak fokozatosan szabad!

2010. ápr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

160cm és 75kg vagyok,most úgy néz ki a hasam,mintha 8hónapos terhes lennék...a hasam a cél,hogy egy kicsit laposodjon(felülés,szauna öv)!

Tudom,hogy mindenek van mellékhatása(pl.:cigi,alkohol,drog függőség)!

na...egy kicsit az eddigi életemről...kézilabdáztam 14éven keresztül...folyamatosan diétáztam és semmi eredménye nem volt!...rossz társaságba keveredtem...jött a kábítószer...3hónap alatt lefogytam 20kg-ot!persze függővé is váltam(előzmények:meghalt a dédimamám,nagybátyjám,APUKÁM,és a mamám 3 éven belül!kikészültem teljesen,akkor telt be a pohár,mikor el is vetéltem 7hetesen)amúgy anyum észre se vette,hogy mit csinálok és azt se,hogy nem eszem és nem is alszok,én próbáltam tőle segítséget kérni,de meg se hallotta,hogy szólok neki!

Jobb,ha ezt szedem,minthogy újra függő legyek!

30 szemet veszek be és ha lemegy egy kicsi annak is már nagyon fogok örülni!

2010. ápr. 15. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!