Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Budapesten meddőségi központot...

Budapesten meddőségi központot keresek, melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Volt több vetélésem, jártam genetikai tanácsadáson, elhatároztuk, hogy felkeresünk egy meddőségi központot.

Szívesen leveleznék is leendő kismamákkal akik hasonló helyzetben vannak.


2010. ápr. 13. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Buudai medd. központ,Kaáli intézet
2010. ápr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt nézd meg: [link]
2010. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekünk is kéne...de sajnos a pénz nagyon meghatározó, így amit lehet a saját dokim megcsinűl...bár ahogy kiderült, sajnos nála is ugyanúgy peregnek a tízezresek, de legalább ismerem
2010. ápr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a Budai Meddőségi Centrumba járunk a Szent János Kórházba.TB által finanszírozott.A nőgyógyászod ad oda beutalót.
2010. ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi az infokat!
2010. ápr. 16. 17:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Budapesten Reprosys a legjobb. Nekem is volt több vetélésem, és több helyen is jártam. Gondolom azóta már megoldódott a dolog, de biztos van, aki ebben a cipőben jár. privátban is szivesen válaszolok.
2017. szept. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Megjártam már párat, és biztosan állíthatom, hogy a REPROSYS a legjobb. Nagyon jó szakemberek dolgoznak (nem csak a dokik, az embriológusok is, az ország legjobb, legkeresetebb nőgyógyásza és embriológusa dolgozik náluk). Egyéni kezeléseket alkalmaznak kizárárólag. 100szor körbejárják a dolgot, még akkor is, ha valószínűsítheő, hogy mi a baj (azért, hogy ne menjenek el valami más gond mellett is). Nekem is összejöttek az ikrek nagyon hamar. Más kérdés, hogy Apuka már nem bírta a terhelést, és mire a picik megszülettek, lelépett...így most két picivel egyedülálló anyuka lettem:(
2017. nov. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!