Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Budapesten melyik a legjobb...

Budapesten melyik a legjobb kórház szülés szempontjából? Újpesten lakunk, az első babát Szent Istvánban szültem de nem jött be. Most egy olyat keresek amely nem lenne messze IV. Kerülettől, MÁVra gondtoltam de hol lehet még?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha még kicsit utaznál, Kistarcsát ajánlanám, nagyon jó tapasztalatom van, jó szívvel gondolok vissza az ottani szülésemre (ellentétben a 6 évvel ezelőtti SOTE II-s szülésemre :(:(:(
2011. jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, en is hallottam jo tapasztalatokat a Kistaracsai szuleszetrol, de sajnos nincs kocsink...BKVvel meg nagyon messze lenne..
2011. jan. 30. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a MÁV! Én ott szültem október végén. A szülőszobák teljesen újak, kényelmesek. Ami nagyon fontos, hogy van 24 órás anesztes ügyelet, így tudnak fájdalomcsillapítót adni - szemben pl. Kistarcsával, ahol nem adnak epidurált. Kövezzenek meg, de én azzal szültem és nem bántam meg. Így kellemes emlék maradt a szülés. A szülésznők mind nagyon kedvesek. Nem lehet választani, de nincs is rá szükség, mind nagyon empatikus, segítőkész és ügyes! A szobák 3 ágyasak, saját fürdőszobával. Nagyon kellemes, szívből ajánlom a MÁVot! Ha dokit is szeretnél, szívesen megadom a dokim elérhetőségét. Szuper volt, fiatal, de tapasztalt, kedves, megbízható és abszolút nem pénzéhes!
2011. febr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mindegy, csak ne a bajcsyban mert az nagyon szar, az ország legszarabb kórháza
2015. aug. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!