Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek alapján volt ovum? Az...

Ezek alapján volt ovum? Az ovuteszt mindig negatívat mutatott. De a hőm felment. Mikor volt szeritetek ovu? Jó helyre húzta be?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jún. 20. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jo helyre huzta be. Az ovu teszt nem mindenkinel valik be. Delutan/estefele csinaltad? Hod alapjan egyertelmuen volt ovu.
2016. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, estefelé, nem is ittam, pisiltem előtte, ráadásul mindig ugyanakkor is teszteltem. Sose lett pozitív :( Akkor következő hónapban 2x fogok tesztelni, hátha elkapom.
2016. jún. 20. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, jó helyre húzta be. És milyen szép ez a diagram. Én is ilyet szeretnék :) megkérdezhetem, hogy hol méred?

Az ovulációs teszt nekem sem mutatott semmit az első babonál. A másodiknál a pg53 jelzett, ami után egyből terhes lettem.

2016. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
higanyos hőmérővel mérem hüvelyben 10 percig. Közben még megy a szundikálás. Reggel fél és hét között mérem mindig.
2016. jún. 20. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!