Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tanácsoltok, várjak még...

Mit tanácsoltok, várjak még azért pár napot a teszttel vagy akár már holnap is megcsinálhatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 hete késik a menstruációm. Szabályos 28 napos ciklusom van, a párommal aktív nemi életet élünk, mivel szeretnénk kisbabát. Eddig 1 alkalomkor 5 napot csúszott a mensim, akkor is a stressz miatt.1 hetet még soha. Tesztet ugyan még nem vettem, de tervben van. Igazából valahogy megváltozott a közérzetem, savas vagyok, fáradékonyabb vagyok, mint általában és kicsit ingázik a hangulatom is. (Ez lehet akár az időjárás is) Félek úgymond beleélni magam, mert tudom, ha még sem vagyok terhes akkor hatalmasat fogok csalódni, pedig előbb utóbb tudom, hogy meg kell tudni.



2016. jún. 20. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ó, már a nap bármely szakában tesztelhetsz, nem kell várnod már! :) Drukkolok!! Írd majd meg!
2016. jún. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mar teljesen nyugodtan tesztelhetsz.
2016. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Holnap veszek és mindenképp írok!Köszönöm a válaszokat :)
2016. jún. 20. 21:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tesztelj! Egy hét késés után már a délutáni is kimutatja ha terhes vagy! :) Nekem szó szerint lemászott a csík egy hét késés után,12+2 hetes vagyok! 

Szurkolok! :)

2016. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 whitelady1 ***** válasza:
Ilyenkor már bármikor tesztelhetsz! Drukklok!!! ;)
2016. jún. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2016. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pozitív a tesztem! El sem hiszem! Ennyire boldog még talán soha nem voltam! Köszönöm szépen mindenkinek a tanácsot és a kedvességet! Anya leszek,vagyis már vagyok! :)
2016. jún. 21. 13:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok! Sok boldogságot! :)
2016. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!