Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek terhesség...

Volt valakinek terhesség KORAI jelei között izületi fájdalom?

Figyelt kérdés

2016. jún. 22. 14:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt alig bírtam meg fogni a fakanalat és főzni mert annyira fájt a kezem a karom.
2016. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Hol jártál a várandósságodban ekkor? És mikor múlt el? Köszönöm!
2016. jún. 22. 16:39
 3/16 anonim ***** válasza:
A tegnap este teszteltem két nappal mensi előtt. Pozi lett. És igen, volt ez a tünetem, végig kísérte a múlthetemet, nagyon fájt a nyakam, a vállam, karom, mindenem... Akár milyen párnával aludtam.
2016. jún. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ez csodás hír, gratulálok neked! :)

Nekem a bokám fáj elképesztően, ami érdekes, mert semmivel nem erőltettem meg, viszont "rossz" a jobb bokám, törve volt és eléggé gyengén tart.

2016. jún. 22. 18:47
 5/16 anonim ***** válasza:

köszönöm szépen.

kébzeld én azthittem hogy a rossz időjárás mijat fájt... persze attől is lehetet de én inkább vélném terhes tünetnek.

:)

az a furcsa hogy a tegnap ellőt mult el és tegnap este meglepi... gondoltam el lövök egy tesztet pedig nem gondoltam volna hogy pozi lesz. persze nagyon örültünk.

2016. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

meghiszem azt, éljétek csak meg a boldogságot! :) első babó?

érdekes amúgy, hogy miket produkál az ember szervezete..én alapból is nagyon szenzitív vagyok, de most napok óta elképesztő fáradtság van rajtam, pedig nagyon aktív életetet élek, és gyakran fáj a fejem, ami szintén nem szokott..

tegnap szinte késszúrásra hajazó hirtelen fájdalom nyilalt a hüvelyembe, jól meg is ijedtem, de utána maradt a sim feszítős érzés az alhasamban..

Neked milyen tüneteid vannak még?

2016. jún. 22. 19:25
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen, az elsó baba lesz :)

Drukkolok neked. Mikor kell tesztelj?A tüneteim még egyenlóre nagyon "gyengék". Hasszurka szokot lenni és megnövekedet hüvely váladek... A tegnap volt olyan érzésem hogy majd elalszom a lábamon, azt mondjuk nem nagyon vettem tünetnek mert egyébként is elég fáradékony tipus vagyok sajnos. Ha jól számoltam akkor elvileg ma vagyok 4 hetes + 3 napos. Szerintem jovó héten több fog jelentkezni, hányinger szerencsére még nem volt.

2016. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy drukkolsz, majd beszámolok a fejleményekről :)

Szerintem ezt a hetet még megvárom és hétfő reggel tesztelek, nem akarom elkapkodni :)

Ha van kedved majd te is írj hogy alakulsz tünetileg, kíváncsi vagyok :)

szép estét nektek!

2016. jún. 22. 20:29
 9/16 anonim ***** válasza:

kíváncsi vagyok :)

ha tapasztalok valamit ujjat akkor majd írok.

2016. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
En csak derekfajarol hallottam, nalam nem tunt volna fel ha terhesseg miatt lenne sajnos mert autoimmun izuleti betegsegem van , 20hetes kismama vagyok :)
2016. jún. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!