Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mikor kezdődött a mell...

Kinek mikor kezdődött a mell feszülése/fájdalma, vagy a bimbó fájdalma?

Figyelt kérdés

Babát tervezünk. Régebben mindíg fájt a mellem mensi előtt, de ennek már 3éve is van. Azóta soha nem fájt. Ápr. 26.án jött meg utoljára és most 24.ére nem várom.


Ovum kb ciklus fele vagy előtt egy két nappal van.


3hét telt el mensi kezdete óta, és tegmap óta érzem hogy picit fáj a bimbóm, illetve hányingerem van. Nem szokott semmi ilyenem lenni(vagyis nagyon fejfájós vagyok és soha nem veszek észre semmit, ha hánynom kell hát megyek és hányok bocsánat a kifejezésért, az ingert soha nem veszem észre csak amikor jön fel)

Most viszont iszonyatosan érzem néha.


Szóval azért tettem fel a kérdés hogy megtudjam ti mikor éreztétek először. Nem azètt hogy lehordjatok hogy milyen hülye vagyok, meg hogy ilyen korán lehetetlen. Ismerem a nagykönyvben írtakat, azt is hogy beágyazódás után termelődő hcg okozza a tüneteket. DE lehetséges már ilyen korán?



2016. máj. 18. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyik babánál sem volt ilyesmi
2016. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt előtt 5-6 nappal kezdődött, ez volt az első jel. :) Drukkolok! 32 hkm
2016. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a mensi kimaradás után jelentkezett.De durván.
2016. máj. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok èn azt vallom hogy lehetsèges hamarabb èrezni.Hisz annyi változás történik a szervezetében amiről apró jeleket küld....csak èpp nem tesszük èszre vagy nem akarjuk!
2016. máj. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mensi előtt 3 nappal kezdődött a mellbimbófájdalom, és azóta is tart, illetve szurkálásokat is érzek.

még csak 5 hetes vagyok:)

2016. máj. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ma néha mindjárt megjön érzésem is van.

Soha nem szoktam megérezni jogy mikor jön meg csak előtte egy órával.


Kiváncsian várom mi lesz.

2016. máj. 19. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!