Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás okozhat ekkora...

Beágyazódás okozhat ekkora fájdalmat a 9. dpo-n?

Figyelt kérdés

Arra ébredtem,hogy eszméletlenül szúr az alhasam,az egész méhem ki akar szakadni a helyéről,kisugárzik végbélbe és nem bírok felegyenesedni. 8kor elmegyek az orvoshoz.

1 hete voltam nőgyógyásznál,semmi elváltozást nem talált.


2016. jún. 23. 06:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanezt ereztem a 7.dpo n. Ejjel rettenetes fajdalomra keltem. Mint Te. Kivancsi leszek mi lesz belole. Beagyazodas jarhat fajdalommal. Majd ird meg mit mondott az orvos!
2016. jún. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 napig görcsölt a hasam 7-8-9. dpon ebből az utolsó nap eléggé durva lett. Eleve hasonlóra is keltem fel, pisilés közben mintha az egész alfelem szakadt volna le. Beágyazódás volt. Mondjuk nálam a menzi görcs se annyira enyhe, de az inkább akkor gáz, amelyik nap megjön így eleve reménykedtem is, mert sose jön meg korán és még volt pár nap nemvártig.
2016. jún. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Háziorvosnál voltam,de persze nőgyógyászhoz küldött ,de mivel mostmár jobban vagyok várok. Nincs gyulladás a vizeletemben. Tehát aztmondta nőgyógyászati gond lesz. Köszönöm h írtatok.
2016. jún. 23. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!