Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már kimutatná biztosan a teszt?

Már kimutatná biztosan a teszt?

Figyelt kérdés
Ez a vélt aktustól számított 11. nap. Tudom, hogy nagy biztonsággal a 14. nap után mutatná ki, most még csalóka lehet az eredmény de kicsit már türelmetlen vagyok. Várjak még azért a teszttel?
2016. jún. 23. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem mutatná ki biztosan.

Várj, amíg késik.

2016. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
várj még.
2016. jún. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én menstruáció előtt 4 nappal teszteltem (nagyon pontosak a ciklusaim) és nekem kimutatta. Viszont van olyan barátnőm, akinek csak az elmaradt menstruáció után mutatta ki, szóval nem vagyunk egyformák, ezért érdemes várni az elmaradt menzesz napjáig, ha nem akarsz tesztre költeni. Én annyira kíváncsi voltam, hogy inkább vettem egy pár tesztet (a legérzékenyebbet, 10-es erősségűt), ami már az esetleges havi vérzés előtt 4 nappal képes kimutatni, de van aki nem szereti naponta nézegetni, mert nagyon megviseli egy esetleges negatív eredmény. Szóval, ha nem gond a tesztekre költés, illetve úgy érzed, hogy már megkockáztatnád a dolgot, vegyél 10-es erősségű tesztet (külföldön élek, sajnos nem tudom, otthon mi a márkája), és tesztelj. Viszonf, ha negatívat mutat, nem kell azonnal elkeseredni, mert - ahogyan írtam - nem vagyunk egyformák, így lehet, hogy neked csak később mutatja majd ki.
2016. jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!