Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue digitális teszt 5...

Clearblue digitális teszt 5 nap késés után ESTI vizeletből is kimutatná a terhességet?

Figyelt kérdés

A papírja azt írja, hogy késés előtt 5 nappal is képes kimutatni a terhességet.

Ezt azért hiszem, ha látom, de most nem is ez a lényeg, mivel nekem már 5 napja késik.


Szerintetek esti vizeletből is ki tudja mutatni, - ami kevésbé koncentrált - ha ennyire csúcsszuperérzékeny?


Őszintén szólva már 2. napja akarom reggeliből megcsinálni, de minden reggel teljesen kómásan és csukott szemmel kivánszorgok pisilni és mindig ott jut eszembe, hogy hoppá...

Pedig az ágy mellé is bekészítettem a tesztet, de csukott szemmel nem tűnt fel. :D



Előre is köszi a választ.



2016. jún. 17. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már bármelyik olcsó mezei teszt kimutatja, nem kell ahhoz clearblue.
2016. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ilyenkor már bármilyen teszt kimutatná este is.
2016. jún. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem átlag 24-25 napos ciklusaim vannak. Amikor én terhes voltam, én a 31. napon csináltam tesztet. Biztosra akartam menni, ezért a leghosszabb ciklusom, ami volt, az 30 napos volt, így azt megvártam és ezért teszteltem a 31. napon. Bár délutáni vizeletből volt, de az jó koncentráltra sikerült, ugyanis egész nap ügyet intéztünk, nem volt módom mosdóban menni, így mikor hazaértünk, akkor csináltam délután tesztet, teljesen egyértelmű pozitív lett, erős csíkkal, viszont kettőt vettem, biztos, ami biztos alapon, mivel azelőtt még soha nem csináltam tesztet. És megcsináltam másnap reggel a másikat, akkor viszont hajnalban voltam mosdóba, tehát az nem volt olyan koncentrált és bár az is egyértelmű pozitív lett, de halványabb. Tehát ha azt nézem, akkor én 6-7 napos késésnél csináltam a tesztet és bizony nem volt annyira mindegy a koncentráltság. Szóval én inkább azt mondom, hogy ha biztosra akarsz menni, akkor inkább tényleg várd meg a reggelt és készítsd be a tesztet a fürdőszobába, hogy biztos ne felejtsd el, de egyébként megcsinálhatod most is, csak ha negatív, akkor azt még nem biztos, hogy úgy kell venni, hogy nem vagy terhes. Ezért mondom, ha biztosabbra akarsz menni, akkor várd meg a reggelt.:)
2016. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nap keses utan estibol kimutatta, szoval probald meg szerintem
2016. jún. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ. :)

Akkor nemsokára meg is csinálom.

Azért Clearblue-t csinálok, mert ez van itthon tartalékban. Még egy korábbi késésnél a párom bevásárolt vagy 3 félét. :D

De gondoltam megkérdezem a tapasztaltabbakat, nehogy elpocsékoljam. :)

2016. jún. 17. 19:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem egy csomó teszt negatív lett 38 napja késett és egyedül a Facelle teszt lett erős pozitív. 11 hetes terhes vagyok ;)
2016. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Na ettől féltem. :D

Barátnőm azt mondta, neki 1 hét késés után lett csak pozitív egy nem digitális (talán pont Facelle) teszttel.

2016. jún. 17. 19:54
 8/11 A kérdező kommentje:
Megcsináltam és negatív lett. Igazából amúgy is a stresszre gyanakodtam, de így legalább kizárhatom a babát.
2016. jún. 17. 20:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy kizárhatod a babát. Ezért írtam, hogy legyen bármilyen hiper-szuper az a teszt, biztosat nem mutat azért olyan korán. Az is lehet, hogy a szokásos ciklusodhoz képest most hosszabb volt a ciklusod, később volt ovulációd, emiatt a teherbeesés is csúszott és lehet, hogy terhes vagy, csak még nem mutatja, mert lehet, hogy ha éppen nem lennél terhes (nem mondom, hogy az vagy, de tegyük fel, hogy igen), akkor most nem pl. 28 napra, hanem amúgy is 32-re jött volna meg. És akkor bizony a teszt korai volt nem koncentrált vizeletnél.

Szóval én azért még a helyedben nem adnám fel, hanem tényleg 2-3 nap múlva reggeli vizeletből csinálnék egy tesztet.

Ha megjön közben, akkor nyilván nem vagy terhes, illetve ha 2-3 nap múlva a reggeli teszt is negatív, akkor tényleg azt mondom, hogy akkor nem vagy az.

De így azért én még nem tennék le a helyedben róla.

2016. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem aznap mikor meg kellett volna jönnie este mutatta ki
2016. jún. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!