Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációs görcs kis vérzéss...

Nyariramona941111 kérdése:

Menstruációs görcs kis vérzéssel lehet beágyazódás jele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 napja kaptam egy tüszőrepesztőt! Pár napja fájnak a mellbimbóim egész nap és egész éjjel pisilni járok. Tegnap hánytam is! Egésznap aludnék annyira fáradtnak érzem magam! Ma olyan görcseim vannak mint mikor megszokott jönni! Egy kicsit vérzek is!! Lehet baba ?

2016. jún. 26. 13:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Volt valaki ilyen helyzetben??
2016. jún. 26. 13:43
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Lehet annak a jele. De nagyon keves no erzi vagy tapasztalja meg beagyazodas erzeset...
2016. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi :) ha elmulik ez a kis verzes csinalok tesztet hatha sikerult a babaprojekt:)
2016. jún. 26. 14:36
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Amikor terhes lettem èn is görcsöltem ès kicsit vèreztem is és hirtelen iszonyú fáradtság vett rajtam erőt Azt hittem menstruálok mert aznapra nem vártam. Ez volt a beágazódás.
2016. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod! Remelem sikerult a babaprojektunk:)
2016. jún. 26. 14:39
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Van esélyed akár babára is.


Várom a fejleményeket!

2016. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkeppen irok mi a helyzet :)
2016. jún. 26. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!