8 dpo teszt kép?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az ovutesztjeim 3 napja erősödnek. Kb 3-4-5 nap van a nemvártig. Ez egy 10 ml-s érzékenységű teszt. Szerintetek alakul valami?
2016. jún. 28. 01:57
 1/7 A kérdező kommentje:
2016. jún. 28. 01:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ez abszolút negatív.

Nem ovuláció után kell ovulációs tesztet csinálni, hanem előtte, ha utána is csinálod azaz egész ciklus alatt, akkor kilehet nézni azt, hogy sikerült-e a fogantatás.


Előbb nem is érdemes terhességi teszttel próbálkozni, szinte 1% az esélye, hogy havi előtt kimutatja, persze vannak ellenpéldák, de akkor is.

2016. jún. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez semmi. LH valamilyen szintem az egész ciklus alatt jelen van, a legtöbb nőnek egész ciklus alatt kétcsíkos valamennyire az LH tesztje.
2016. jún. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Ezt en azert nem vennem figyelembe, mert nekem is volt ilyesmi vonal a tesztjeimen abban a honapban is, amikor nem voltam terhes, de teszteltem.

Vagy varsz es tesztelsz ujra, ha nem jon a mensi, vagy tesztelj tovabb, ha nagyon szeretned es nezd, hogy erosodik-e.

Szerintem ha ez tenyleg csik, akkor mar 2 nap mulva is egyertelmubb lesz.

2016. jún. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Szia


Én látom amire gondolsz.


Ha jól értelmezem az Ovu tesztjeid erősödnek, ez pedig egy 10-es érzékenységü HCG teszt.


Szerintem tesztelj még majd, és ha erősödik, akkor sem az ovu sem pedig ez a hcg teszt nem csapott be :))


megy a drukk.

irj ha már tudsz valami biztosabbat !

2016. jún. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is pont ma vagyok 8. Dpo-n :)

Ma reggel teszteltem először, én is tizessel, halványan látszik enyémen is, de mondjuk abban sem vagyok biztos. :D

Ha ez hcg teszt, akkor szerintem reménykedésre ad okot...

Szurkolok! :)

2016. jún. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igen,ez egy hcg teszt. A reggeli lh tesztem szintén erős,de most szerintem olyan mint a tegnap reggeli. :)
2016. jún. 28. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!