Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Letezik olyan hogy 13. dpo-n...

Letezik olyan hogy 13. dpo-n full negativ a teszt de megis van baba?

Figyelt kérdés
Biztos hogy volt es akkor volt a peteeresem ahol a gorbem mutatja. 13 naposak a lutealusaim. A hom az ovu ota fenn van ma is 37 fok volt, de ket teszt is negativ lett. Ciszta nincs. Azert csinaltam tesztet nemvart elotti napon, mert volt egy vetelesem es ha pozitiv a teszt rogton 3x2 utrot kell szedjek. Elozo terhesseget mar 13.dpo-n mutatta halvanyan a teszt de most akarhogy nezem nincs rajta semmi... :( van esely meg babara? Nincs mensis elojelem pedig 2 nappal nemvart elott mar barnazni szoktam. Koszonom a valaszokat!

2016. jún. 27. 09:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Görbe: [link]
2016. jún. 27. 09:33
 2/6 A kérdező kommentje:

Gabriel teszt: [link]

Clearblue teszt: [link]

2016. jún. 27. 09:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Gabriel az nem mutatja a korai terhesseget.

Clear blue nalam nem mutatta :/

Facelle meg még keses napjan delutanibol is. Probald azzal... mert eselyes a baba

2016. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Megprobalom! :)
2016. jún. 27. 11:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Írd meg, mi volt!

Kiváncsiak vagyunk :)

Drukkolok

2016. jún. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ma is negativ a teszt es mar rozsaszinezes van... szerintem delutanra meg is jon rendesen :(
2016. jún. 28. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!