Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Xepil tesztet befolyásolja...

Xepil tesztet befolyásolja injekció mármint az eredményt?

Figyelt kérdés

A hét végén nem várom az lehet péntek szombat, tegnap este kaptam egy szúrit gyulladás és fájdalom csökkentőt.Haza értünk kB egy óra múlva az orvostól és mondtam a férjemnek én meg csinálom xepilt mert szúrt mindkét oldalon a petefészkem, meg csináltam és azonnal halvány pozitív eredményt lett, nem erős de láttuk a férjemmel.

Hihetek neki vagy biztos a injekció miatt?


2016. jún. 28. 07:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Hacsak nem volt a gyógyszerben hcg akkor nem okoz pozitív tesztet. Egy síma gyulladáscsökkentőben nem hinném hogy vannak hormonok. De azért ismételd meg a tesztet mondjuk pénteken.
2016. jún. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%

Csak akkor ha hcg tartalmú. Pl egy tüsző repesztő szuri után kaphatsz fals pozitívat. Azért mondják a dokik hogy a szuri után 3-4. Héten tesztelj mert a szuri hatóanyaga akkor ürül ki így nem kapsz fals eredményt. De én az X-epil helyett a rossmanos Facelle tesztet ajánlom. 38 nap késés után az X-epil hómező volt a Facelle erős pozitív

Doki is megerősítette hogy babát várok. Az X-epil csak a 9. Héten lett halvány pozitív. Szóval nekem nem vált be, de valakinek meg jó. Azért drukkolok nektek hogy baba legyen. Majd írj. Puszi 22 N 12 hetes kismama 😍

2016. jún. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!