Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van a babára?

Mennyi esély van a babára?

Figyelt kérdés

Tegnap délután férjemmel együtt voltunk, mivel már van két gyerekünk ( az egyikük 8 hónapos, a szoptatást már csak alváshoz használjuk leginkább) védekezünk óvszerral.

Soha nem szedtem semmilyen fogamzásgátlót, úgy voltam vele, hogy nem most fogom elkezdeni, ez a védekezés eddig jó volt, hatékony.

Sajnos elszakadt. Első reakcióm egy gyors mosakodás és egy gynoflor tabletta felhelyezése volt. (erről még korábban azt olvastam, hogy nehezíti a haladását v roncsolja a sperm.szerkezetét, mint ahogy minden hüvelykapszula) Majd az esetet követően kb 3 órára bevettem az Escapelle tabit.

A menstruációm 06.19-24-ig tartott,-tehát a menstruáció után 3 nappal történt a "baleset"-

a ciklusaim 30-31 naposak. A következő várható időpontja 07.20.

Nagyon aggódok, mert nem szeretnénk több babát. A leírtak alapján mennyi az esélye a terhességnek?

Köszönöm a válaszokat! :(



2016. jún. 28. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:
23%

Honnan tudhatná ezt bárki?? Ez kb olyan mintha azt kérdeznéd hogy mik lesznek az ötös lottó nyerőszámai...

Csak annyit írhatok amennyit te is tudsz: mivel vettél be esemény utánit ezért elég kicsi az esély. Csodák persze mindig lehetnek, de senki nem fogja tudni megmondani neked hogy terhes lettél-e vagy sem, valószínűleg nem.

2016. jún. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ, nyilván tudom, h van valamennyi esély. De ha te ilyen stílusban tudsz csak írni, akkor minek válaszolsz?

Főleg az érdekelt volna, hogy aki volt hasonló szituban, annál hogy alakult végül a dolog..

Hihetetlen, hogy miért kell ennyire nyersnek lenni.. (?)

2016. jún. 28. 09:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi a nyersségért, csak már kicsit unom az ilyen kérdéseket, amikre végül is senki sem tudhatja a választ.

Nem hiszem hogy azzal előrébb lennél ha valaki azt írja hogy ő így esett teherbe, más meg azt hogy nem lett terhes így.

2016. jún. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!