Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másfél héttel a mensi előtt...

Másfél héttel a mensi előtt érzek hányingert, hasfájást, álmosságot, és undorodást az ételektől, de utána egy hét alatt elmúlt. Utalhat ez terhességre?

Figyelt kérdés
Mert elvileg 3 nap múlva kell megjönnie, de eddig éreztem rengeteg tünetet és már nem annyira intenzíven, mert álmosság meg ráradtság van, néha egy kis hányinger is, de már sokkal ritkábban, a hasfájás elmúlt, a hőm még mindig 37 fölött van és megvan puffadva a hasam pedig nem eszek sokat, meg dohányok és eddig nem is nagyon kívántam, sőt reggel még a 3, szál cigim is rosszul esik? Akkor ez most utalha terhességre? Lécci segítsetek kinek voltak hasonló tünetei?
2007. nov. 14. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyanilyen tüneteim voltak az év elején kb 4 hónapon keresztül. Aztán minden hónapban rendesen megjött a mensim. Szóval annyira akartam már terhes lenni, hogy ezt produkálta a testem. Aztán pár hónapig semmi tünetem nem volt. A nyáron 3 hétig szabin voltam és akkor sikerült teherbe esnem. A mellfeszülésen kivül kezdetben semmilyen tünetem nem volt. Szóval probálj meg Te is pihenni egy kicsit, és meglátod sikerülni fog. Az hogy most magas a hőmérsékleted nem jelent semmit, hiszen a mensi előtt 24-48 órával szokott csak csökkeni a hőmérséklet. Ez az én esetem volt, Te attól még lehetsz terhes is. Pár nap múlva kiderül. Szoritok!
2007. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először is,talán tedd le a cigarettát!Én is dohányoztam,de én nem szerettem volna babát.Az más kérdés,h az élet nem így döntött.Amikor én nem tudtam,h terhes vagyok,de bagóztam,akkoriban nekem sem esett jól a cigi,volt olyan nap,h 1-2 szálat szívtam csak el.A hőemelkedés stimmel.A többi meg még visszajöhet..Nyugi,ebből még minden lehet!
2007. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!