Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abbahagytam a gyógyszer...

Abbahagytam a gyógyszer szedését 1 hónapja. Holnap kellene megjönni így először. Ha nem jön meg mi lehet az oka? A gyógyszer megvonása, vagy esetleg baba?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 08:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztek azóta sehogy, akkor mindkettő.
2010. ápr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem védekeztünk. Szeretnénk kisbabát.
2010. ápr. 14. 08:25
 3/11 anonim ***** válasza:

szia

nekem úgyanígy volt, gyógyszer szedése utána nem jött meg és a babó volt az oka.

sok sikert

20hós kisfiú anyukája

2010. ápr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintetk mikor csináljak tesztet, ha holnap nem jön meg?
2010. ápr. 14. 08:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Várj 10 napot. addig ha meg akar jönni, megjön, ha nem, akkor azt a terhességet már biztosabban mutatja ki a teszt.
2010. ápr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az elmaradó menstruáció napján tesztelhetsz. de nekem (mi védekeztünk) 56 napig nem jött meg, amikor abbahagytam, majd utána 50, 4 hónap kellett a bogyó után, h rendeződjön a ciklusom (6 évig szedtem). csak azért írom, h erre is lehet számítani. egyébként azt mondják az abbahagyás utáni első hónapban különösen jók az esélyek a babásodásra. szorítok, majd írd meg, mi lett!
2010. ápr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt kellett volna csinálni bogyó után. Nagyon szorítok! Szerintem esélyesek vagytok:)
2010. ápr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Mindketto lehet az oka! Remelem az utobbi! :)

A gyogyszer abbahagyasa utan kell egy kis ido, mig rendezodik a ciklusod. Bar ez nem 100% igaz mindenkire, mert van akinek rogton beall 28 napra, van akinek meg soha nem fog olyan pontosra beallni. Nekem peldaul nem allt be. De ez nem baj. Csak azert irom, hogy lehet ezert is a keses.

Lehet attol is, hogy babas vagy! :) En is azt hallottam, hogy a gyogyszer abbahagyasa utani honapban nagy esely van a babara. Drukkolok Neked, hogy az legyen! :) Szerintem tesztelj a 32-34 nap korul (ha addig nem jon meg), addigra mar nagy valoszinuseggel kimutatja a teszt.

2010. ápr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jövőhéten tesztelek!
2010. ápr. 16. 11:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, mit mutatott a teszt?
2010. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!