Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nagyon halvanyan latszik a...

Ha nagyon halvanyan latszik a csik a teszten es atvilagitva latom akkor az nem szellem csik ugye? Es ha negativba tesszuk a kepet a szellem csik azon latszik?

Figyelt kérdés
Bocsanat a sok kerdesert de can egy nagyon halovany csikocskam. Ha hatulrol megvilagitom szepen latszik. Negativban is. Csak nem tudom a szaradasi csik is lathato e olyankor. A tesztet nem szeretnem nagyvilag ele tenni azert nem toltenem fel. Koszonom elore is a valaszokat.
2016. jún. 30. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
A száradási csík is látszik ha negatívba átteszed. A megvilágítást még soha nem próbáltam! :)
2016. jún. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs csajok, de ha egy tesztet át kell világítani, meg szerkesztgetni, hogy valami látsszon, akkor az negatív.

Mondom mindezt úgy, hogy eleinte én is mókoltam meg nézegettem, hogy hátha. A pozitív az pozitív, nem kell vele játszani, látni fogod a különbséget.

A véágyakozást megértem, ugyanebben vagyok, de hát ez van...

2016. jún. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az elso nagyon halvany volt, de ott volt. Csinalj holnap reggel is egyet, azon mar jobban fog latszani.
2016. jún. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Az a csík számít,ami kiveri a szemedet!

Amit világítgatni,meg negatívba kell rakni,az nem csík!

Pont! Majd ha már nem kell trükközni,mert anélkül is látod,akkor örülhetsz. Addig meg kíméld meg magad ezektől a hülyeségektől,mert sok csalódás fog érni!

2016. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-3nap mulva tesztelj ujra
2016. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Nekem bejött a megvilágítás ;)
2016. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell vilagitani meg szerkeszteni a pozitiv tesztet. Ha halvany is a teszt, azt latni fogod, addig meg en nem orulnek a helyedben. Vegyel par tesztet meg es tesztelj a kovetkezo napokban is
2016. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!