Teherbe eshetek?

Figyelt kérdés

Szaisztók , tanácsotokért, és a segítségeteket szeretném kérni.

Visanne tabletát szedek körülbelül fél éve, az egyik mellék hatása nálam az hogy a havi ciklusom teljesen ki maradt. Több mint egy hete volt egy kisebb baleset, kiszakadt a gumi, rá kb. 4 napra el kezdtem pecsételősen vérezni, ami már egy hete tart. Olvastam hogy egyes eseteknél a beágyazódásoknál, előfordulnak kisebb vérzések, így tesztet csináltam de negatív lett, lehet korán csináltam a tesztet, de egy kicsit gyanús volt, hogy eddig nem volt semmilyen jelegű vérzésem, és most meg a baleset után pár napra előfordult. A gyógyszert ügy e folyamatosan kell szednem, és ha esetleg terhes lennék, nem szeretném, hogy a babának, bármi baja legyen e miatt, de a teszt nem mutatott még ki semmit. Mit tanácsoltok? Csináljak később tesztet? Esetleg a gyógyszer el fedheti a tüneteket?

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget.



#terhesség #teherbeesés #Visanne szedés
2016. jún. 30. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
4 napra rá az a pecsételés tuti nem amiatt volt,mert teberbe estél! A spermiumok akár 3 napig is keringhetnek,míg célba találnak. Az "eset " után leghamarabb 2 héttel történhet beágyazódás,ami járhat pecsételéssel,de nem 4 nap múlva és nem egy hétig.
2016. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mire szeded ezt a gyógyszert? A gugli alapján valami méh nyálkahártya vándorlás kezelésére szolgáló gyógyszer ez. Ha nincs vérzésed sosem, akkor peteérésed azért van? Vagy mit mond a doki?

Szex után 4 nappal beágyazódás miatti vérzés biztosan nincs még, bár láttunk már csodát. :)

2016. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Delfina1 válasza:
Sokan értetlenül állnak az előtt hogy elmarad a mensesük ha Visanne-t szednek. EZ NEM MELLÉKHATÁS könyörgöm!!!!! EZ A FŐ HATÁS, A LÉNYEG! Leállítja a ciklusod, hallo! Szerinted mi másra adják? Nem gyógyítja az endometriózist, csak nem lesz mi terjedjen mert nincs ciklus. Pfffff.....
2016. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!