Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
3 hete késik a menstruációm és volt barna folyásom , reggelente nem mindig de sokszor hányingerem van , napközben a lassú sétától is úgy érzem , hogy elhányom magam.A mellbimbóm 2 hete nagyon érzékeny , fáj. A párom szerint 2 percenként változik a hangulatom. Egyébként a párommal 5 éve vagyunk együtt.
2016. júl. 1. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
és mi tart vissza egy terhességi teszttől?
2016. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

mikor volt barna folyásod? az utalhat pé re, és beágyazódásra is.

3 hete késik,-engem már megörültem volna, ha nem tesztelhetnék.

vegyél tesztet és tesztelj :)

2016. júl. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
bocs elírtam, én :)
2016. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én sem bírtam volna ki idáig a teszttel :) Drukkolok! :)
2016. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
vettem tesztet meg is csináltam ,viszont hibás volt a teszt , de bejelentkeztem nődokihoz keddre. Azért vártam több mint 2 hetet a teszttel , mert decemberbe még elég rendszertelen volt a menstruációm , viszont az elmúlt pár hónapban rendszeres volt. Barnás folyaásom hétfő , kedd , szerda , csütrötökön volt , de ma már ahogy látom nincsen. :)
2016. júl. 1. 13:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mi volt :) Hajrá, hajrá! :)
2016. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sztem baba.:)
2016. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Megjött , de elég furcsa most ahogy kinéz. Lehet , hogy csak a meleg miatt késett és voltam rosszul :) De ìgy most nem tudok elmenni nődokihoz. :/
2016. júl. 2. 15:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha babagyanus, akkor menj el így is orvoshoz, lehet, hogy baj van a babával és tudna még felírni neked gyógyszert a nőgyógyi. Én már voltam így :)
2016. júl. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Ilyen "verzesem" meg nem volt.. nagyon olyan mintha barna folyas lenne valamennyi verrel.. Mondjuk nem vagyok orvos.
2016. júl. 2. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!