Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jónás naptár, mint második...

Jónás naptár, mint második peteérés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Aki jártas a Jónás naptár szerinti teherbeesési lehetőségben, vagy ért hozzá, azoktól kérdezném, ezek szerint 2x is van peteérésünk egy hónapban? És ha nekem holnap után van a Jónás szerinti peteérésem, de holnap megjön, akkor az hogyhogy nem befolyásol semmit, hogy közben megjött? Akkor megjött, közben pedig érik a másik petém, vagy hogy van ez tulajdonképpen?!?!?!
2016. júl. 1. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy ciklusban nincs ket peteeres. Ha ket pete erik be, akkor azok egyszerre, vagy max nehany ora kulonbseggel. Kb tiz dokumentalt eset van, amikor megis elofordult, hogy nagyobb idokulobseg volt ket peteeres kozott, epp a multkor olvastam errol. Tehat en inkabb nem keszulnek erre kifejezetten.

Ha egy ciklusban megtortenik a peteeres, akkor a hormonok ugy valtoznak, hogy nem tud meg egy pete megerni es megrepedni.

2016. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Sziasztok! Aki jártas a Jónás naptár szerinti teherbeesési lehetőségben, vagy ért hozzá, azoktól kérdezném"

KÖSZI!

2016. júl. 1. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon szivesen. :)

Ertek hozza, sokat foglalkoztam vele, majd 5 (rendes es nem Jonas naptar szerinti) teherbeessest kovetoen rajottem, hogy nem mukodik. A dupla peteereses resz kulonosen nem mukodik.

Javitok: mar ket teherbeeses utan rajottem, de a kovetkezo harom alkalommal is figyeltem a Jonast, mar csak a statisztika miatt is.

Reszemrol a megtiszteltetes, hogy valaszolhattam a kerdesedre, Kedves!

2016. júl. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs duplapeteeres. Egy Naptar miatt ne is vard.. en sem hiszek mar benne
2016. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam, hogy a Jónás szerint dupla peteérés van, hanem hogy aki ismeri ezt az elvet és neki működött, esetleg elmagyarázhatná, hogy is van ez. Tudom, hogy nem mindenkinek működik. De itt én most nem arra vagyok kíváncsi-mint a kérdésemben is kiemeltem-, hogy ki nem hisz benne és szerinte miért nem működik, hanem hogy akinek NEM középidőben, hanem a Jónás szerint ciklus elején-végén fogant meg, az írja le a meglátását, köszönöm!
2016. júl. 1. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!