Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Összesen 48 órát menstruáltam,...

Összesen 48 órát menstruáltam, de abbamaradt (még fáj egy picit a derekam, de ennyi) Együtt voltunk peteérés körül (nem tudom pontosan, naptár szerint már utána voltunk egy nappal, szerintem meg előtte eggyel) Mi jön ki ebből az egyenletből?

Figyelt kérdés
Az utóbbi fél évben a korábbi 4-5 nap helyett 3-4 inkább 4 nap volt a hossza, de 2 nap! az nagyon rövid, nem?

2013. febr. 19. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
jaj sajnos nem tudom biztosan.. lehet hogy még folytatódni fog a vérzés, vagy lehet h véletlen. De a terhesség is előfordulHAT. Egy tesztet próbálj csinálni, kb 2 hét már gondolom akkor eltelt az aktus után..?
2013. febr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oh igen és időben is jött meg, de idő előtt vége lett...
2013. febr. 19. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:
szorítok h ne legyen gond, biztos ami biztos vegyél sztem tesztet...de előtte várj pár napot, h mi lesz!
2013. febr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát biztos ami biztos teszteltem, mert annyira rövid volt a menzeszem, hogy nem éreztem magam meggyőzve... Negatív lett, de nem bánkódom, mert itt a következő lehetőség :)
2013. febr. 25. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!